45-064 Opole ul. Damrota 6

Konto: Bank PKO BP O/Opole nr 22 1020 3668 0000 5802 0153 3140      NIP: 754-288-70-61      REGON: 160072320




Puchar Burmistrza Kluczborka

18.02.2013


16 lutego 2013r. w Kluczborku, już po raz XIV miłośnicy królewskiej gry spotkali się w auli ZSO aby rozegrać turniej szachowy o puchar Burmistrza Kluczborka (Jarosław Kielar).
Wśród uczestników byli mieszkańcy Opola, Praszki, Kępna, Namysłowa, Sycowa, Wrocławia oraz Starego Bugaja, w sumie 58 szachistów zasiadło przy szachownicach, aby rozegrać w dwóch grupach wiekowych turniej szachowy.
Zawodników i gości przywitał Pan Burmistrz Kluczborka Jarosław Kielar, życząc wszystkim uczestnikom udanych i zwycięskich partii oraz zaprosił wszystkich na XV turniej w przyszłym roku.

W poszczególnych kategoriach zwyciężali:

Seniorzy:
1. Rafał Tymrakiewicz LZS Goniec Kluczbork 7,0 pkt (100%)
2. Jacek Popek LZS Goniec Kluczbork 5,5 pkt
3. Jan Nowakowski Społem Opole 5,0 pkt
4. Miłosz Rewasiewicz Pat Ligota Dolna 5,0 pkt
5. Eugeniusz Świtaj LZS Goniec Kluczbork 5,0 pkt
6. Jarosław Strycharek Kępno 5,0 pkt
O kolejności zawodników decydowała dodatkowa klasyfikacja.

Seniorzy 60+:
1. Jan Nowakowski Społem Opole 5,0 pkt
2. Marian Berezowski LZS Goniec Kluczbork 4,0 pkt
3. Gabriel Płonka Namysłów 4,0 pkt
4. Władysław Kurek Praszka /85lat/ 4,0 pkt
5. Marian Pilarski Kluczbork 3,5 pkt

Juniorzy:
1. Kamil Wróbel LZS Goniec Kluczbork 5,0 pkt
2. Michał Panek LZS Goniec Kluczbork 4,0 pkt
3. Mateusz Konarski LZS Goniec Kluczbork 3,0 pkt
4. Szymon Janecki Kluczbork 3,0 pkt
5. Tomasz Wojtuń LZS Goniec Kluczbork 3,0 pkt
6. Adrian Kachel Kluczbork 3,0 pkt

Juniorki:
1. Karolina Karleszko Rodło Opole 4,0 pkt
2. Sandra Chudaszek Kluczbork 2,0 pkt

Chłopcy kl. IV-VI:

1. Mariusz Łowicki LZS Goniec Kluczbork 4,5 pkt
2. Mateusz Gieroba Szach-Mat Syców 4,0 pkt
3. Dominik Chodor Pat Ligota Dolna 3,5 pkt
4. Grzegorz Boroń Kluczbork 3,5 pkt
5. Michał Kuchta LZS Goniec Kluczbork 3,5 pkt

Dziewczynki kl. IV-VI:
1. Martyna Żurawska LZS Goniec Kluczbork 5,5 pkt
2. Aleksandra Skiba Szach-Mat Syców 5,0 pkt

Chłopcy kl. I-III
1. Jakub Musiała MDK Wrocław Fabryczna 7,0 pkt (100%)
2. Adrian Czaja LZS Goniec Kluczbork 4,0 pkt
3. Grzegorz Panek LZS Goniec Kluczbork 3,0 pkt
4. Kamil Królikowski Stary Bugaj 3,0 pkt
5. Piotr Sydor Rodło Opole 2,5 pkt

Dziewczynki kl. I-III:
1. Patrycja Chrobot Rodło Opole 4,5 pkt
2. Emilia Ster Rodło Opole 4,0 pkt
3. Emilia Karleszko Rodło Opole 3,5 pkt