45-064 Opole ul. Damrota 6

Konto: Bank PKO BP O/Opole nr 22 1020 3668 0000 5802 0153 3140      NIP: 754-288-70-61      REGON: 160072320

XXXI turniej NOWY ROK w Społem

12.01.2015

Za nami XXI noworoczny turniej szachowy w Społem. W sobotę 10 stycznia 2015 roku w szranki stanęło 30 szachistów z różnych miast Opolszczyzny. Turniej rozegrany został systemem szwajcarskim, tempem po 10 minut dla każdego zawodnika na całą partię, na dystansie 8 rund. Pewnie zwyciężył aktualny mistrz województwa Jakub Marchewka (Społem Opole), który zgromadził 7 punktów. Kolejne miejsca zajęli z dorobkiem sześciu punktów młodzi zawodnicy: Adam Jachym (Społem Opole), Tomasz Góreczny (Rodło Opole) i Bartosz Ochenduszko (Społem Opole). Ponadto w innych kategoriach uhonorowani zostali: amatorzy - Andrzej Szawłowski, juniorzy starsi: Mateusz Hasterok (Strzelec Strzelce Opolskie), juniorzy młodsi - Tomasz Góreczny (Rodło Opole), a najlepszą zawodniczką została Karolina Karleszko (Rodło Opole). Pełne wyniki dostępne w dziale Wyniki.