II Turniej cyklu Zostań Szachowym Mistrzem
Puchar Firmy „Metal - Kolor” Prudnik
Kategoria wiekowa 7 – 9 lat
Grupa „ A ”
wyniki 2 turnieju – 21.03.2009 r.
M
|
Nazwisko i imię
|
Szkoła
|
PKt
|
Ogółem
|
1
|
Paliszewski Dominik
|
PUKS „Rodło” Opole
|
7,0
|
22,0
|
2
|
Tustanowski Mateusz
|
PSP nr 1 Prudnik
|
6,0
|
20,0
|
3
|
Werner Oskar
|
PUKS „Rodło” Opole
|
5,0
|
18,0
|
4
|
Zawadka Paweł
|
KKSz Szach Kędzierzyn-Koźle |
4,0
|
16,0
|
5
|
Bednarowicz Michał
|
PSP nr 1 Prudnik
|
4,0
|
15,0
|
6
|
Racławicki Kacper
|
„Społem” Opole |
4,0
|
14,0
|
7
|
Cech Daniel
|
TJ Zlate Hory (Czechy)
|
4,0
|
13,0
|
8
|
Kukułka Łukasz
|
PSP nr 1 Prudnik
|
3,5
|
11,5
|
9
|
Góreczny Tomasz
|
PUKS „Rodło” Opole
|
3,0
|
10,0
|
10
|
Kajnar Mirosław
|
TJ Zlate Hory (Czechy)
|
3,0
|
9,0
|
11
|
Hastik Jakub
|
TJ Zlate Hory (Czechy)
|
2,0
|
7,0
|
12
|
Zmarzlik Leonard
|
Przedszkole nr 1 Prudnik
|
2,0
|
6,0
|
13
|
Dudziński Paweł
|
PSP nr 1 Prudnik
|
1,0
|
4,0
|
14
|
Hastikova Kamila
|
TJ Zlate Hory (Czechy)
|
0,5
|
2,5
|
Puchar Burmistrza Prudnika
Kategoria wiekowa 10 – 12 lat
Grupa „ B ”
wyniki 2 turnieju – 21.03.2009 r.
M
|
Nazwisko i imię
|
Szkoła
|
PKt
|
Ogółem
|
1
|
Kalmuk Krzysztof
|
KKSz Szach Kędzierzyn-Koźle |
7,0
|
22,0
|
2
|
Werner Olaf
|
PUKS „Rodło” Opole
|
5,0
|
19,0
|
3
|
Kiryczuk Artur
|
PUKS „Rodło” Opole
|
5,0
|
18,0
|
4
|
Buksa Łukasz
|
PSP nr 3 Prudnik
|
5,0
|
17,0
|
5
|
Ochenduszko Bartosz
|
PSP nr 2 Opole
|
4,0
|
15,0
|
6
|
Kościelewski Marek
|
PSP Szybowice |
4,0
|
14,0
|
7
|
Turyński Damian
|
KKSz Szach Kędzierzyn-Koźle |
4,0
|
13,0
|
8
|
Biniecki Miłosz
|
KKSz Szach Kędzierzyn-Koźle
|
4,0
|
12,0
|
9
|
Woszczycki Jakub
|
KKSz Szach Kędzierzyn-Koźle |
3,5
|
10,5
|
10
|
Kamiński Arkadiusz
|
SKS „Orlik” Brzeg |
3,5
|
9,5
|
11
|
Gajewski Oskar
|
PSP Szybowice |
3,5
|
8,5
|
12
|
Jędrzejewski Przemysław
|
SKS „Orlik” Brzeg |
3,0
|
7,0
|
13
|
Krawiec Krzysztof
|
KKSz Szach Kędzierzyn-Koźle
|
3,0
|
6,0
|
14
|
Krawiec Elżbieta
|
KKSz Szach Kędzierzyn-Koźle |
3,0
|
5,0
|
15
|
Hosko Jan
|
TJ Zlate Hory (Czechy)
|
3,0
|
5,0
|
16
|
Góra Dawid
|
PSP nr 3 Prudnik
|
2,5
|
3,5
|
17
|
Gajewski Konrad
|
PSP Szybowice |
2,5
|
3,5
|
18
|
Orlicki Waldemar
|
PSP nr 3 Prudnik
|
2,5
|
3,5
|
19
|
Bednarz Paweł
|
PSP nr 3 Nysa
|
2,0
|
3,0
|
Puchar Prezesa WZ LZS w Opolu
Kategoria wiekowa 13 – 18 lat
Grupa „ C ”
wyniki 2 turnieju – 21.03.2009 r.
M
|
Nazwisko i imię
|
Szkoła
|
PKt
|
Ogółem
|
1
|
Jachym Adam
|
„Społem” Opole |
6,5
|
21,5
|
2
|
Zakaszewski Mateusz
|
II LO Prudnik
|
5,5
|
19,5
|
3
|
Hadzicki Tomasz
|
ZS Tułowice
|
5,5
|
18,5
|
4
|
Wiśniewski Robert
|
PUKS „Rodło” Opole
|
4,5
|
16,5
|
5
|
Słobodzian Mateusz
|
II LO Prudnik
|
4,0
|
15,0
|
6
|
Malinowski Damian
|
KKSz Szach Kędzierzyn-Koźle |
4,0
|
14,0
|
7
|
Trinczek Roman
|
Gimnazjum nr 1 Prudnik
|
4,0
|
13,0
|
8
|
Muller Daniel
|
TJ Zlate Hory (Czechy)
|
4,0
|
12,0
|
9
|
Łada Damian
|
SKS „Orlik” Brzeg |
3,5
|
10,5
|
10
|
Buksa Ewelina
|
II LO Prudnik
|
3,5
|
9,5
|
11
|
Mróz Jan
|
Gimnazjum nr 2 Prudnik
|
3,5
|
8,5
|
12
|
Rudzki Tomasz
|
Gimnazjum nr 1 Prudnik
|
3,0
|
7,0
|
13
|
Kilar Ewa
|
Gimnazjum nr 1 Brzeg
|
3,0
|
6,0
|
14
|
Maciejewski Mateusz
|
Gimnazjum nr 1 Brzeg
|
3,0
|
5,0
|
15
|
Górski Krzysztof
|
Gimnazjum nr 1 Brzeg
|
2,5
|
4,5
|
16
|
Dylak Tomasz
|
Gimnazjum nr 1 Brzeg
|
1,5
|
2,5
|
17
|
Zdrojkowski Paweł
|
Gimnazjum nr 2 Prudnik
|
1,5
|
2,5
|
Więcej na stronie WZ LZS w Opolu