Mistrzostwa Opolszczyzny Juniorów w szachach klasycznych na rok 2010 - chłopcy
C10
M-ce | Tyt. | Nazwisko Imię | Rank. | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | L.Z. | Prog. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
II |
Pułtorak, Jan |
1800 |
Rodło Opole |
6.0 |
15.50 |
22.50 |
6 |
21.0 |
2 |
II |
Paliszewski, Dominik |
1800 |
Rodło Opole |
4.5 |
14.50 |
23.50 |
4 |
17.5 |
3 |
IV |
Góreczny, Tomasz |
1400 |
Rodło Opole |
4.5 |
13.50 |
22.00 |
4 |
16.5 |
4 |
IV |
Sikorski, Jakub |
1400 |
Rodło Opole |
4.0 |
14.00 |
21.00 |
4 |
15.0 |
5 |
V |
Joniak, Bartosz |
1200 |
Rodło Opole |
4.0 |
12.50 |
19.50 |
4 |
13.0 |
6 |
V |
Łowicki, Mariusz |
1200 |
Goniec Kluczbork |
3.0 |
13.00 |
20.00 |
3 |
13.0 |
7 |
V |
Maciborko, Filip |
1200 |
Goniec Kluczbork |
3.0 |
12.50 |
18.50 |
3 |
10.0 |
8 |
|
Krajewski, Dominik |
1000 |
Rodło Opole |
3.0 |
12.00 |
18.50 |
2 |
10.5 |
9 |
|
Ogłaza, Oskar |
1000 |
Rodło Opole |
3.0 |
12.00 |
17.50 |
3 |
10.0 |
10 |
|
Kuriata, Aleksander |
1000 |
Rodło Opole |
2.5 |
12.50 |
19.50 |
2 |
8.5 |
11 |
V |
Bialik, Nikodem |
1200 |
Rodło Opole |
2.5 |
11.00 |
16.00 |
2 |
9.0 |
12 |
|
Żeliźniak, Konrad |
1000 |
|
2.5 |
9.00 |
14.50 |
2 |
6.5 |
13 |
|
Żeliźniak, Nikodem |
1000 |
|
2.0 |
7.50 |
11.50 |
2 |
5.0 |
14 |
|
Stankiewicz, Kamil |
1000 |
|
1.5 |
10.50 |
14.50 |
1 |
5.5 |
15 |
|
Sawicki, Oskar |
1000 |
Rodło Opole |
1.0 |
10.50 |
15.50 |
1 |
5.0 |
16 |
|
Kowalczyk, Łukasz |
1000 |
Rodło Opole |
1.0 |
8.50 |
13.50 |
1 |
2.0 |
C12
M-ce | Tyt. | Nazwisko Imię | Rank. | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | L.Z. | Prog. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
|
Szmer, Aleksander |
1574 |
Rodło Opole |
6.0 |
14.00 |
20.50 |
6 |
21.0 |
2 |
|
Wiśniewski, Michał |
1526 |
Rodło Opole |
5.0 |
13.50 |
20.00 |
5 |
18.0 |
3 |
III |
Stark, Łukasz |
1600 |
Rodło Opole |
4.0 |
13.50 |
21.00 |
4 |
14.0 |
4 |
III |
Świerc, Robert |
1600 |
Rodło Opole |
3.5 |
13.50 |
21.00 |
3 |
13.5 |
5 |
IV |
Werner, Oskar |
1400 |
Rodło Opole |
3.5 |
10.50 |
18.00 |
3 |
13.5 |
6 |
III |
Racławicki, Kacper |
1600 |
Społem Opole |
3.0 |
15.50 |
24.00 |
3 |
12.0 |
7 |
V |
Stasiński, Przemysław |
1200 |
Strzelec Strzelce Opolskie |
3.0 |
11.50 |
18.00 |
2 |
10.0 |
8 |
V |
Czerniec, Dominik |
1200 |
Strzelec Strzelce Opolskie |
3.0 |
11.00 |
16.50 |
3 |
10.0 |
9 |
IV |
Konieczny, Arkadiusz |
1400 |
Rodło Opole |
3.0 |
10.50 |
15.50 |
2 |
10.0 |
10 |
|
Kliza, Michał |
1000 |
Rodło Opole |
3.0 |
9.00 |
13.00 |
2 |
10.0 |
11 |
IV |
Czekała, Arkadiusz |
1400 |
Goniec Kluczbork |
2.0 |
11.50 |
18.00 |
1 |
6.0 |
12 |
V |
Hasterok, Mateusz |
1200 |
Strzelec Strzelce Opolskie |
2.0 |
10.00 |
14.50 |
1 |
6.0 |
13 |
IV |
Konarski, Marcin |
1400 |
Pat Ligota Dolna |
1.0 |
8.50 |
14.00 |
0 |
3.0 |
C14
M-ce | Tyt. | Nazwisko Imię | Rank. | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | L.Z. | Prog. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
II |
Klimek, Piotr |
1615 |
Rodło Opole |
6.0 |
12.00 |
17.50 |
6 |
21.0 |
2 |
|
Mykita, Andrzej |
1607 |
Goniec Kluczbork |
4.5 |
9.50 |
16.00 |
4 |
15.5 |
3 |
II |
Rydzak, Ludwik |
1800 |
Rodło Opole |
3.5 |
12.00 |
18.50 |
3 |
11.5 |
4 |
IV |
Kropiwnicki, Adam |
1400 |
Rodło Opole |
3.5 |
9.50 |
16.00 |
3 |
12.5 |
5 |
IV |
Kamiński, Arkadiusz |
1400 |
Orlik Brzeg |
3.0 |
13.50 |
20.00 |
2 |
11.0 |
6 |
II |
Werner, Olaf |
1800 |
Rodło Opole |
2.0 |
12.00 |
18.50 |
2 |
8.0 |
7 |
|
Haik, Benedykt |
1000 |
Goniec Kluczbork |
1.0 |
13.50 |
20.00 |
1 |
4.0 |
8 |
IV |
Rajski, Adam |
1400 |
Szach Kędzierzyn-Koźle |
0.5 |
12.00 |
17.50 |
0 |
0.5 |
C16 i C18
M-ce | Tyt. | Nazwisko Imię | Rank. | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | L.Z. | Prog. | Uwagi |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
II |
Jachym, Adam |
1866 |
Społem Opole |
5.0 |
14.00 |
22.00 |
5 |
16.0 |
|
2 |
|
Kalmuk, Krzysztof |
1765 |
Szach Kędzierzyn-Koźle |
5.0 |
14.00 |
20.50 |
5 |
19.0 |
|
3 |
II |
Filipowicz, Adam |
1778 |
Rodło Opole |
4.0 |
15.00 |
22.50 |
4 |
16.0 |
|
3 |
II+ |
Klimek, Marcin |
1765 |
Rodło Opole |
4.0 |
15.00 |
22.50 |
4 |
16.0 |
|
5 |
III |
Jędrzejewski, Przemysław |
1600 |
Orlik Brzeg |
3.0 |
15.00 |
21.00 |
3 |
12.0 |
|
6 |
IV |
Wróbel, Kamil |
1400 |
Goniec Kluczbork |
3.0 |
13.00 |
18.00 |
3 |
10.0 |
C-18 |
7 |
IV |
Kopij, Hubert |
1400 |
Orlik Brzeg |
3.0 |
11.50 |
16.00 |
3 |
9.0 |
C-18 |
8 |
III |
Hamryszak, Mirosław |
1600 |
Rodło Opole |
3.0 |
11.00 |
17.00 |
3 |
9.0 |
|
9 |
III |
Skolarczyk, Maciej |
1600 |
Szach Kędzierzyn-Koźle |
3.0 |
10.50 |
16.50 |
3 |
9.0 |
|
10 |
III |
Młynarek, Paweł |
1600 |
Szach Kędzierzyn-Koźle |
3.0 |
10.00 |
16.00 |
2 |
9.5 |
C-18 |
11 |
III |
Ochenduszko, Bartosz |
1600 |
Społem Opole |
2.5 |
11.00 |
16.00 |
2 |
10.0 |
|
12 |
III |
Kowalski, Adam |
1600 |
Goniec Kluczbork |
1.5 |
10.00 |
16.00 |
1 |
4.5 |
|
13 |
|
Mrówka, Dominik |
1000 |
Szach Kędzierzyn-Koźle |
1.0 |
10.00 |
14.00 |
1 |
5.0 |
|
14 |
IV |
Konarski, Mateusz |
1400 |
Goniec Kluczbork |
1.0 |
10.00 |
14.00 |
1 |
2.0 |
|