Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 2010
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików OP/SL - Chłopcy
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Elo | Rank. | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | L.Z. | Norma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | II | Szmer, Aleksander | 1574 | 1574 | PUKS Rodło Opole | 6.0 | 20.50 | 28.00 | 6 | |
2 | 5 | III | Świerc, Robert | 0 | 1600 | PUKS Rodło Opole | 5.0 | 21.50 | 30.00 | 4 | |
3 | 2 | II | Paliszewski, Dominik | 0 | 1800 | PUKS Rodło Opole | 5.0 | 20.50 | 28.50 | 4 | |
4 | 4 | III | Racławicki, Kacper | 0 | 1600 | OKSz Społem Opole | 5.0 | 20.00 | 28.00 | 4 | |
5 | 7 | III | Góreczny, Tomasz | 0 | 1600 | PUKS Rodło Opole | 4.0 | 18.50 | 26.00 | 4 | |
6 | 8 | IV | Werner, Oskar | 0 | 1400 | PUKS Rodło Opole | 4.0 | 15.00 | 22.00 | 4 | |
7 | 11 | IV | Komandera, Paweł | 0 | 1400 | MKSz Diagonalia Imielin | 4.0 | 12.50 | 19.00 | 4 | |
8 | 6 | III | Gębal, Jan | 0 | 1600 | MOSiR Klub Olimpijczyka Mysłowice | 3.5 | 18.50 | 26.50 | 3 | |
9 | 12 | IV | Bizoń, Jakub | 0 | 1400 | UKS Ognisko Rydułtowy | 3.5 | 18.00 | 24.50 | 3 | |
10 | 3 | III | Wodecki, Aleksander | 0 | 1600 | UKS Ognisko Rydułtowy | 3.0 | 20.50 | 29.00 | 3 | |
11 | 9 | IV | Sikorski, Jakub | 0 | 1400 | PUKS Rodło Opole | 2.5 | 17.00 | 25.00 | 2 | |
12 | 13 | V | Łowicki, Mariusz | 0 | 1200 | LZS Goniec Kluczbork | 2.5 | 15.50 | 22.00 | 2 | |
13 | 16 | Toja, Maciej | 0 | 1000 | MOSiR Klub Olimpijczyka Mysłowice | 2.5 | 13.00 | 18.50 | 2 | V | |
14 | 10 | IV | Ścierski, Marcel | 0 | 1400 | MKSz Diagonalia Imielin | 2.0 | 17.50 | 24.00 | 2 | |
15 | 14 | Konarski, Marcin | 0 | 1000 | LZS PAT Ligota Dolna | 2.0 | 15.00 | 20.50 | 2 | V | |
16 | 15 | Erbert, Przemysław | 0 | 1000 | LZS Goniec Kluczbork | 1.5 | 14.50 | 20.50 | 1 |
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików OP/SL - Dziewczęta
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Rank. | Klub | Pkt. | S.B. | Norma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | II | Kwiatkowska, Agnieszka | 1600 | LZS Swornica Czarnowąsy | 6.5 | 19.00 | |
2 | 6 | III | Trusz, Julia | 1400 | PUKS Rodło Opole | 6.0 | 15.50 | |
3 | 2 | II | Zawadzka, Anna | 1600 | MOSiR Klub Olimpijczyka Mysłowice | 5.0 | 11.50 | |
4 | 8 | IV | Żurawska, Martyna | 1250 | LZS Goniec Kluczbork | 4.5 | 8.50 | |
5 | 3 | Żelowska, Łucja | 1000 | PUKS Rodło Opole | 3.0 | 3.00 | IV | |
6 | 7 | Myśliwiec, Alicja | 1000 | PUKS Rodło Opole | 2.0 | 1.00 | ||
7 | 4 | Nowak, Barbara | 1000 | PUKS Rodło Opole | 1.0 | 0.00 | ||
8 | 1 | Nowak, Aleksandra | 1000 | PUKS Rodło Opole | 0.0 | 0.00 |
Otwarte Mistrzostwa Makroregionu OP/SL 2002 i młodsi
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Fed. | Rank. | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | L.Z. | Prog. | Norma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | II | Pułtorak, Jan | POL | 1800 | PUKS Rodło Opole | 7.0 | 18.00 | 25.00 | 7 | 28.0 | |
2 | 5 | V | Ogłaza, Oskar | POL | 1200 | PUKS Rodło Opole | 5.0 | 17.00 | 25.00 | 5 | 21.0 | IV |
3 | 9 | V | Ficek, Szymon | POL | 1200 | Diagonalia Imielin | 4.5 | 15.00 | 23.00 | 4 | 15.5 | IV |
4 | 3 | IV | Joniak, Bartosz | POL | 1400 | PUKS Rodło Opole | 4.0 | 19.00 | 28.00 | 4 | 17.0 | |
5 | 2 | IV | Haska, Filip | CSK | 1400 | BSS Frydek-Mistek | 4.0 | 16.50 | 25.00 | 4 | 16.0 | |
6 | 7 | V | Pypłacz, Jan | POL | 1200 | MOSiR Klub Olimpijczyka Mysłowice | 3.0 | 18.50 | 26.50 | 3 | 12.0 | |
7 | 8 | V | Niezabitowski, Kamil | POL | 1200 | MOSiR Klub Olimpijczyka Mysłowice | 3.0 | 17.00 | 25.00 | 2 | 11.0 | |
8 | 11 | Skotniczny, Łukasz | POL | 1000 | PUKS Rodło Opole | 3.0 | 16.50 | 21.50 | 2 | 8.0 | ||
9 | 4 | IV | Adamczyk, Zuzanna | POL | 1250 | UKS Pionier Jastrzębie Zdrój | 2.0 | 17.50 | 24.00 | 0 | 8.5 | |
10 | 6 | V | Komandera, Kamil | POL | 1200 | Diagonalia Imielin | 2.0 | 16.50 | 24.50 | 1 | 9.0 | |
11 | 10 | Kosno, Martyna | POL | 1000 | PUKS Rodło Opole | 1.5 | 16.00 | 22.00 | 0 | 4.0 |