LIGA SZKOLNA 2010/2011 w Kędzierzynie-Koźlu
Klasyfikacja Indywidualna po pięciu turniejach Grupa A
Startowało 57 uczni.
Lp
|
Nazwisko i imię |
Szkoła
|
I
|
II
|
III
|
IV
|
V
|
Po 5
|
miejsce
|
1
|
Rajski Adam
|
PSP 19
|
7
|
6
|
6
|
-
|
7
|
26
|
1
|
2
|
Witczak Wojciech
|
PSP 5
|
4
|
5,5
|
5,5
|
7
|
6
|
24
|
2
|
3
|
Zawadka Paweł
|
PSP 19
|
5
|
6,5
|
6
|
-
|
5
|
22,5
|
3
|
4
|
Andrejczuk Mateus
|
PSP1
|
5
|
-
|
5
|
6
|
5
|
21
|
4
|
5
|
Woszczycka Marta
|
PSP 18
|
4,5
|
5
|
5
|
4
|
4,5
|
19
|
5-6
|
6
|
Krawiec Elżbieta
|
PSP 19
|
5
|
5
|
4,5
|
-
|
4,5
|
19
|
5-6
|
7
|
Kmieć Kamil
|
PSP 1
|
4
|
-
|
5
|
4,5
|
5
|
18,5
|
7
|
8
|
Narewski Paweł
|
PSP 1
|
3
|
5
|
4
|
4,5
|
4,5
|
18
|
8-9
|
9
|
Gohla Bryan
|
Solarnia
|
6
|
4,5
|
3
|
-
|
4,5
|
18
|
8-9
|
10
|
Arent Szymon
|
Solarnia
|
5
|
4,5
|
3,5
|
4,5
|
2
|
17,5
|
10-12
|
11
|
Hatys Mariusz
|
PSP 12
|
4
|
4
|
5
|
3
|
4,5
|
17,5
|
10-12
|
12
|
Magoń Dominik
|
PSP 18
|
5
|
4,5
|
4
|
3,5
|
4
|
17,5
|
10-12
|
13
|
Łotecki Miłosz
|
PSP 12
|
4
|
4
|
4
|
5
|
3,5
|
17
|
13-14
|
14
|
Milewski Wiktor
|
PSP 5
|
4
|
3,5
|
4
|
5
|
4
|
17
|
13-14
|
15
|
Wieja Magda
|
PSP 18
|
4
|
3
|
3
|
4,5
|
5
|
16,5
|
15
|
16
|
Stolorz Adam
|
S. Koźle
|
4
|
3,5
|
4,5
|
4
|
-
|
16
|
16
|
17
|
Magoń Wiktoria
|
PSP 18
|
4
|
3,5
|
3
|
4
|
4
|
15,5
|
17
|
18
|
Magoń Oliwia
|
PSP 18
|
3
|
4
|
-
|
4
|
4
|
15
|
18
|
19
|
Woźniczka Patrycja
|
PSP 5
|
3,5
|
4
|
3
|
3,5
|
3,5
|
14,5
|
19-23
|
Klasyfikacja drużynowa po pięciu turniejach – finał: Grupa A
I miejsce - PSP 19 - 75,5 punktów, w składzie: Krawiec Elżbieta Rajski Adam, Zawadka Paweł, Starczewski Adam
II miejsce - PSP 5 - 70 punktów, w składzie: Woźniczka Patrycja, Witczak Wojciech, Milewski Wiktor, Sadowczyk Michał
III miejsce - PSP 1 - 69 punktów, w składzie: Jewtuch Oliwia, Andrejczuk Mateusz, Kmieć Kamil, Narewski Paweł
IV miejsce - PSP 18 - 68,5 punktów, w składzie: Woszczycka Marta, Wieja Magdalena, Magoń Wiktoria, Magoń Dominik
V miejsce - PSP 12 - 60 punktów, w składzie: Auer Anna, Hatys Mariusz, Łotecki Miłosz, Sikorski Piotr
VI miejsce - PSP 9 - 56,5 punktów, w składzie: Kozioł Agnieszka, Kalus Oskar, Leszczak Tomasz, Zulewski Mateusz
VII miejsce - Solarnia - 53 punktów, w składzie: Kansy Dominika, Gohla Bryan, Arent Szymon, Haręzga Kacper
Klasyfikacja indywidualna po pięciu turniejach Grupa B
Startowało 78 uczni.
Lp
|
Nazwisko i imię |
Szkoła
|
I
|
II
|
III
|
IV
|
V
|
Po 5
|
miejsce
|
1
|
Malinowski Damian |
ZSŻŚ
|
6,5
|
7
|
6,5
|
6
|
6
|
26
|
1
|
2
|
Kalmuk Krzysztof
|
PG 4
|
5,5
|
6
|
5,5
|
6
|
7
|
24,5
|
2
|
3
|
Głogowski Grzegorz |
ZSŻŚ
|
4,5
|
5,5
|
5,5
|
7
|
5
|
23
|
3
|
4
|
Leszczak Jakub
|
II LO
|
6
|
5
|
5,5
|
5
|
5,5
|
22
|
4
|
5
|
Młynarek Paweł
|
II LO
|
5
|
5
|
5,5
|
5
|
5
|
20,5
|
5-6
|
6
|
Fuchs Tomasz
|
II LO
|
5
|
5,5
|
4
|
5
|
5
|
20,5
|
5-6
|
7
|
Krawiec Krzysztof
|
PG 5
|
5
|
5
|
5
|
4,5
|
4
|
19,5
|
7-9
|
8
|
Skoroszewski Eliasz
|
ZSTiO
|
4,5
|
-
|
5
|
5
|
5
|
19,5
|
7-9
|
9
|
Skolarczyk Maciej
|
PG 5
|
5
|
4
|
-
|
5
|
5,5
|
19,5
|
7-9
|
10
|
Płatek Ireneusz
|
ZSŻŚ
|
5
|
4
|
5
|
4
|
5
|
19
|
10-11
|
11
|
Woszczycki Jakub
|
PG 4
|
-
|
5
|
5
|
4
|
5
|
19
|
10-11
|
12
|
Chromiak Łukasz
|
ZSTiO
|
4,5
|
5
|
4,5
|
4
|
4,5
|
18,5
|
12
|
13
|
Brzozowski Denis
|
ZSŻŚ
|
4
|
5
|
4,5
|
4
|
4
|
17,5
|
13-14
|
14
|
Matuszek Marek
|
I LO
|
4
|
4
|
4,5
|
5
|
4
|
17,5
|
13-14
|
15
|
Zadorożny Jarosław
|
I LO
|
4,5
|
5
|
3
|
4
|
3
|
16,5
|
15-17
|
16
|
Wieja Damian
|
ZSZŚ
|
4
|
4,5
|
4
|
4
|
4
|
16,5
|
15-17
|
17
|
Polman Beata
|
I LO
|
5
|
3
|
3,5
|
4
|
4
|
16,5
|
15-17
|
18
|
Jagła Grzegorz
|
PG 5
|
4
|
5
|
-
|
3
|
4
|
16
|
18
|
19
|
Katrus Daria
|
II LO
|
3
|
4
|
3,5
|
4
|
4
|
15,5
|
19-21
|
Klasyfikacja drużynowa po pięciu turniejach – finał: Grupa B
III miejsce - Publiczne Gimnazjum nr 4 - 73,5 punktów w składzie: Grzesik Weronika, Kalmuk Krzysztof, Woszczycki Jakub, Cenarski Bartosz,
IV miejsce - I Liceum Ogólnokształcące - 66 punktów w składzie: Polman Beata, Matuszek Marek, Zadorożny Jarosław, Woszczycki Paweł.
V miejsce - Publiczne Gimnazjum nr 5 - 62 punkty w składzie: Dąbrowska Sabina, Skolarczyk Maciej, Krawiec Krzysztof, Jagła Grzegorz.
VI miejsce - Zespół Szkół nr 1 - 57 punktów w składzie: Kwiatkowska Aleksandra, Dygnos Tomasz, Korejba Kamil, Gabiś Radosław.
VII miejsce - Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących - 54 punkty w składzie: Hudzik Paulina, Skoroszewski Eliasz, Chromiak Łukasz, Drozd Mateusz