Categories: wyniki-2013 Date: 23.03.2013 Title: Zostań Szachowym Mistrzem - wyniki końcowe
Rudziczka, Niemysłowice, Nysa
M
|
Nazwisko i imię
|
Klub / Szkoła
|
Pkt.
|
1
|
Panek Grzegorz
|
LZS Goniec Kluczbork
|
58.5
|
2
|
Sydor Piotr
|
UKS Rodło Opole
|
58.5
|
3
|
Bochenek Ryszard
|
Przedszkole nr 1 Nysa
|
49.0
|
4
|
Jaworski Bartosz
|
Przedszkole nr 1 Nysa
|
47.5
|
5
|
Czaja Adrian
|
LZS Goniec Kluczbork
|
44.0
|
6
|
Kubiaczek Patryk
|
Przedszkole nr 1 Nysa
|
44.0
|
7
|
Kurowski Jakub
|
Przedszkole nr 1 Nysa
|
44.0
|
8
|
Przybyla Jakub
|
TJ Mesto Albrechtice
|
38.5
|
9
|
Galuszkova Berunka
|
TJ Mesto Albrechtice
|
22.0
|
10
|
Gutowski Jakub
|
Przedszkole nr 8 Nysa |
22.0
|
11
|
Buszosova Eliżka
|
TJ Mesto Albrechtice
|
19.0
|
12
|
Cymborek Jan
|
Ceska Ves
|
19.0
|
13
|
Przystał Jan
|
Przedszkole nr 8 Nysa
|
11.0
|
14
|
Czarnobrewy Jakub
|
Przedszkole nr 8 Nysa
|
9.5
|
15
|
Wilk Maciej
|
Przedszkole nr 8 Nysa
|
8.5
|
16
|
Polaczyk Kacper
|
Przedszkole nr 8 Nysa
|
8.0
|
17
|
Sadza Jakub
|
Przedszkole nr 14 Nysa
|
7.0
|
18
|
Kłonowska Zuzanna
|
Przedszkole nr 8 Nysa
|
5.0
|
19
|
Pacan Małgorzata
|
Przedszkole nr 8 Nysa
|
3.5
|
20
|
Czarnobrewa Maja
|
Przedszkole nr 8 Nysa
|
3.0
|
M
|
Nazwisko i imię
|
Klub / Szkoła
|
Pkt.
|
1
|
Bialik Nikodem
|
UKS Rodło Opole
|
65.0
|
2
|
Chrobot Patrycja
|
UKS Rodło Opole
|
57.5
|
3
|
Skorupka Marcin
|
PSP 11 Opole
|
57.5
|
4
|
Reszczyński Jakub
|
LZS Goniec Kluczbork |
55.5
|
5
|
Dziegiel David
|
LZS Goniec Kluczbork |
43.0
|
6
|
Nocoń Jakub
|
NDK Nysa
|
43.0
|
7
|
Nocoń Kacper
|
NDK Nysa
|
42.0
|
8
|
Grubiak Karol
|
PSP 1 Nysa
|
36.0
|
9
|
Szewczyk Maksymilian
|
LZS Goniec Kluczbork |
35.0
|
10
|
Kopica Kamila
|
UKS Rodło Opole
|
28.0
|
11
|
Wawrzkowicz Mikołaj
|
PSP 1 Nysa
|
25.5
|
12
|
Gracek Tomas
|
TJ Mesto Albrechtice |
24.0
|
13
|
Słobodzian Nina
|
PSP 3 Nysa
|
24.0
|
14
|
Eliminowicz Krzysztof
|
KKSZ Szach Kędzierzyn-Koźle |
24.0
|
15
|
Andel Vit
|
Lokomotiv Krnov
|
22.0
|
16
|
Lagelbauer Jan
|
PSP 10 Nysa
|
18.5
|
17
|
Raptis Janis
|
TJ Mesto Albrechtice |
17.5
|
18
|
Kwaśnik Krzysztof
|
PSP 9 Opole
|
17.0
|
19
|
Ster Emilia
|
UKS Rodło Opole
|
15.5
|
20
|
Opałka Jakub
|
PSP 1 Nysa
|
15.5
|
21
|
Prybyla Lukas
|
TJ Mesto Albrechtice |
14.0
|
22
|
Szwec Konrad
|
PSP 5 Nysa
|
14.0
|
23
|
Piegza Karol
|
PSP 1 Nysa
|
12.5
|
24
|
Krysiak Amelia
|
PSP 1 Nysa
|
11.0
|
25
|
Bobowska Martyna
|
PSP Szybowice
|
8.5
|
26
|
Grudzień Maria
|
PSP 1 Nysa
|
7.5
|
27
|
Kaczmarzyk Maksymilian
|
PSP 1 Nysa
|
7.0
|
28
|
Hund Daniel
|
PSP 5 Nysa
|
7.0
|
29
|
Wilińska Julita
|
PSP Szybowice
|
6.5
|
30
|
Cech Petr
|
Lokomotiv Krnov
|
5.5
|
31
|
Karleszko Emilia
|
UKS Rodło Opole
|
5.5
|
32
|
Grygor Jan
|
Lokomotiv Krnov
|
4.0
|
33
|
Gajda Paweł
|
KKSZ Szach Kędzierzyn-Koźle |
4.0
|
34
|
Wikarep Paweł
|
KKSZ Szach Kędzierzyn-Koźle |
4.0
|
35
|
Tokarczyk Marta
|
PSP 1 Nysa
|
4.0
|
36
|
Hoszman Maciej
|
ZSS Nysa
|
3.5
|
37
|
Frank Filip
|
Lokomotiv Krnov
|
3.5
|
38
|
Klepaczyk Aleks
|
TJ Mesto Albrechtice |
3.5
|
39
|
Topolski Wojtal
|
Lokomotiv Krnov
|
2.5
|
40
|
Sękowski Jakub
|
PSP 5 Nysa
|
2.5
|
41
|
Jacuch Filip
|
ZSS Nysa
|
2.0
|
42
|
Cybulski Mateusz
|
ZSS Nysa
|
1.5
|
M
|
Nazwisko i imię
|
Klub / Szkoła
|
Pkt.
|
1
|
Tustanowski Mateusz
|
LKS „Zarzewie” Prudnik
|
66.0
|
2
|
Joniak Bartosz
|
UKS Rodło Opole
|
56.5
|
3
|
Weselak Adrian
|
PSP Szybowice
|
55.5
|
4
|
Gohla Bryan
|
KKSz Szach Kędzierzyn-Koźle
|
54.5
|
5
|
Konarski Marcin
|
LZS „Pat” Ligota Dolna
|
46.0
|
6
|
Domagała Jakub
|
UKS Rodło Opole
|
44.5
|
7
|
Kohut Pavel
|
TJ Mesto Albrechtice |
38.0
|
8
|
Busos Daniel
|
TJ Mesto Albrechtice |
36.5
|
9
|
Dendewicz Stanisław
|
PSP Szybowice
|
36.0
|
10
|
Jedlicka Pavel
|
Ceska Ves
|
35.0
|
11
|
Żurawska Martyna
|
LZS „Goniec Kluczbork
|
34.5
|
12
|
Kocierz Paweł
|
PSP 3 Nysa
|
28.0
|
13
|
Gresak Iwo
|
Ceska Ves
|
24.0
|
14
|
Galuska Daniel
|
TJ Mesto Albrechtice |
18.0
|
15
|
Jewtuch Oliwia
|
KKSz Szach Kędzierzyn-Koźle |
18.0
|
16
|
Bachlet Wojta
|
TJ Mesto Albrechtice |
17.0
|
17
|
Buczek Wojciech
|
PSP Szybowice
|
17.0
|
18
|
Buczek Grzegorz
|
PSP Szybowice
|
14.0
|
19
|
Cichoń Piotr
|
KKSz Szach Kędzierzyn-Koźle |
10.5
|
20
|
Dostal Lukas
|
Ceska Ves
|
9.5
|
21
|
Kaczmarczyk Maja
|
PSP 1 Nysa
|
8.0
|
22
|
Formicki Wojciech
|
PSP Szybowice
|
7.5
|
23
|
Frydel Julianna
|
PSP 5 Nysa
|
7.0
|
24
|
Salamon Rafał
|
PSP Szybowice
|
7.0
|
25
|
Chojnacka Sandra
|
PSP Szybowice
|
6.0
|
26
|
Vesely Jerke
|
TJ Mesto Albrechtice |
6.0
|
27
|
Haik Anna
|
PSP Kuniów
|
3.5
|
28
|
Sowa Marek
|
ZSS Nysa
|
3.5
|
29
|
Frank Kuba
|
Lokomotiv Krnov
|
3.0
|
30
|
Sowa Marek
|
ZSS Nysa
|
2.5
|
31
|
Kotliński Dawid
|
PSP Szybowice
|
1.0
|
M
|
Nazwisko i imię
|
Klub / Szkoła
|
Pkt.
|
1
|
Kalmuk Krzysztof
|
KKSz Szach Kędzierzyn-Koźle
|
64.5
|
2
|
Kropiwnicki Adam
|
PG 5 Opole
|
56.5
|
3
|
Kiryczuk Artur
|
UKS Rodło Opole
|
53.5
|
4
|
Kopica Paulina
|
UKS Rodło Opole
|
53.0
|
5
|
Chytil Petr
|
Ceska Ves
|
47.5
|
6
|
Gajewski Konrad
|
LKS Zarzewie Prudnik
|
38.5
|
7
|
Louzil Filip
|
Ceska Ves
|
41.0
|
8
|
Bielecki Tomasz
|
LKS Zarzewie Prudnik
|
30.0
|
9
|
Svoboda Dominik
|
Ceska Ves
|
24.0
|
10
|
Witczak Wojciech
|
KKSz Szach Kędzierzyn-Koźle
|
23.0
|
11
|
Trinczek, Jan
|
LKS Zarzewie Prudnik
|
21.0
|
12
|
Bednarowicz Michał
|
LKS Zarzewie Prudnik
|
19.5
|
13
|
Lewandowska Patrycja
|
ZS Nysa
|
18.0
|
14
|
Karleszko Karolina
|
UKS Rodło Opole
|
18.0
|
15
|
Tustanowski Mateusz
|
LKS Zarzewie Prudnik
|
16.5
|
16
|
Kukułka Łukasz
|
PG nr 1 Prudnik
|
12.5
|
17
|
Motlicek Ondrej
|
TJ Zlate Hory
|
10.5
|
18
|
Panek Michał
|
LZS Goniec Kluczbork
|
10.5
|
19
|
Majewski Iwo
|
ZSS Nysa
|
7.0
|
20
|
Kołodziejczyk Przemysław
|
ZSS Nysa
|
4.0
|
21
|
Hoinka Dawid
|
ZS Nysa
|
3.0
|
22
|
Sowa Bogdan
|
ZSS Nysa
|
3.0
|
23
|
Zieliński Patryk
|
ZSS Nysa
|
1.0
|