Categories: wyniki-2014 Date: 15.03.2014 Title: Zostań Szachowym Mistrzem - 3
Niemysłowice
Grupa A
M
|
Nazwisko i imię
|
Szkoła
|
PKt
|
Ogółem
|
1
|
Sydor Piotr
|
UKS Rodło Opole
|
7,0
|
22,0
|
2
|
Bochenek Ryszard
|
Gekon Nysa
|
6,0
|
20,0
|
3
|
Burgetha Miroslav
|
TJ Zlate Hory (Czechy)
|
4,0
|
17,5
|
4
|
Gudełajtis Tomasz
|
UKS Rodło Opole
|
4,0
|
16,0
|
5
|
Kozioł Kamil
|
Przedszkole nr 1 Prudnik
|
4,0
|
15,0
|
6
|
Pirek Adam
|
TJ Ceska Ves (Czechy)
|
3,0
|
13,0
|
7
|
Zbozinek Ondrei
|
TJ Zlate Hory (Czechy)
|
2,0
|
11,0
|
8
|
Galuskova Berenika
|
TO Krnov (Czechy)
|
2,0
|
10,5
|
9
|
Busosova Eloizka
|
Mesto Albrechtice (Czechy)
|
1,5
|
8,5
|
10
|
Jedliczkova Krystyna
|
TJ Zlate Hory (Czechy)
|
1,0
|
7,0
|
Grupa B
M
|
Nazwisko i imię
|
Szkoła
|
PKt
|
Ogółem
|
1
|
Czaja Adrian
|
LZS Goniec Kluczbork |
6,0
|
21,0
|
2
|
Grcek Tomas
|
TO Krnov (Czechy) |
6,0
|
20,0
|
3
|
Skorupka Marcin
|
PSP 11 Opole
|
5,0
|
18,0
|
4
|
Cimburek Jan
|
TJ Ceska Ves (Czechy) |
5,0
|
17,0
|
5
|
Jaworski Bartosz
|
Gekon Nysa
|
5,0
|
16,0
|
6
|
Pribyla Lukas
|
TO Krnov (Czechy) |
5,0
|
15,0
|
7
|
Raptis Janis
|
TO Krnov (Czechy) |
5,0
|
14,0
|
8
|
Panek Grzegorz
|
LZS Goniec Kluczbork |
5,0
|
13,0
|
9
|
Grubiak Karol
|
PSP nr 1 Nysa
|
4,0
|
11,0
|
10
|
Słobodzian Nina
|
PSP nr 3 Nysa
|
4,0
|
10,0
|
11
|
Kopica Kamila
|
UKS Rodło Opole
|
4,0
|
9,0
|
12
|
Dziegiel Dawid
|
LZS Goniec Kluczbork |
4,0
|
8,0
|
13
|
Szwec Konrad
|
Gekon Nysa
|
4,0
|
7,0
|
14
|
Slachta Jan
|
TO Krnov (Czechy) |
4,0
|
6,0
|
15
|
Kwaśnik Krzysztof |
PSP 9 Opole
|
4,0
|
6,0
|
16
|
Pribyla Jakub
|
TO Krnov (Czechy) |
3,5
|
4,5
|
17
|
Lagelbauer Jan
|
Gekon Nysa
|
3,5
|
4,5
|
18
|
Szewczak Piotr
|
Gekon Nysa
|
3,5
|
4,5
|
19
|
Sprysak Karol
|
Gekon Nysa
|
3,0
|
4,0
|
20
|
Weczerek Jan
|
TO Krnov (Czechy) |
3,0
|
4,0
|
21
|
Cech Petr
|
TO Krnov (Czechy) |
3,0
|
4,0
|
22
|
Vaculik Alex
|
TJ Ceska Ves (Czechy) |
3,0
|
4,0
|
23
|
Zamarsky Lukas
|
TO Krnov (Czechy) |
3,0
|
4,0
|
24
|
Makowski Wiktor
|
Gekon Nysa
|
3,0
|
4,0
|
25
|
Wawrzkowicz Mikołaj |
Gekon Nysa
|
3,0
|
4,0
|
26
|
Zamarsky Patryk
|
TO Krnov (Czechy) |
3,0
|
4,0
|
27
|
Volouch Matej
|
ZS Mikulovice (Czechy) |
3,0
|
4,0
|
28
|
Wilińska Julita
|
PSP Szybowice
|
2,5
|
3,5
|
29
|
Psotka Oldrich
|
ZS Mikulovice (Czechy) |
2,5
|
3,5
|
30
|
Tokarczyk Marta
|
Gekon Nysa
|
2,0
|
3,0
|
31
|
Dlabaja Patryk
|
TO Krnov (Czechy) |
2,0
|
3,0
|
32
|
Kucfir Wojciech
|
Gekon Nysa
|
1,5
|
2,5
|
33
|
Jedlicka Radek
|
TJ Zlate Hory (Czechy) |
1,0
|
2,0
|
Grupa C
M
|
Nazwisko i imię
|
Szkoła
|
PKt
|
Ogółem
|
1
|
Rura Mikołaj
|
MGLKS Parnas Oława
|
7,0
|
22,0
|
2
|
Busos Daniel
|
TO Krnov (Czechy) |
5,5
|
19,5
|
3
|
Bialik Nikodem
|
UKS Rodło Opole
|
5,0
|
18,0
|
4
|
Kocierz Paweł
|
Gekon Nysa
|
5,0
|
17,0
|
5
|
Reszczyński Jakub |
SP Kuniów
|
5,0
|
16,0
|
6
|
Dylak Krzysztof
|
SKS Orlik Brzeg
|
4,5
|
14,5
|
7
|
Dandewicz Stanisław |
PSP Szybowice
|
4,0
|
13,0
|
8
|
Andel Vitek
|
TO Krnov (Czechy) |
4,0
|
12,0
|
9
|
Iwanicka Julia
|
SKS Orlik Brzeg
|
4,0
|
11,0
|
10
|
Jurkowska Magdalena |
SKS Orlik Brzeg
|
4,0
|
10,0
|
11
|
Weigel Piotr
|
LZS Goniec Kluczbork |
4,0
|
9,0
|
12
|
Piróg Mikołaj
|
SKS Orlik Brzeg
|
4,0
|
8,0
|
13
|
Świrek Miłosz
|
SKS Orlik Brzeg
|
4,0
|
7,0
|
14
|
Gresak Ivo
|
TJ Ceska Ves (Czechy)
|
3,5
|
5,5
|
15
|
Tosenavsky Adam
|
TO Krnov (Czechy) |
3,5
|
5,5
|
16
|
Cech Denis
|
TJ Zlate Hory (Czechy) |
3,0
|
4,0
|
17
|
Karleszko Emilia
|
UKS Rodło Opole
|
3,0
|
4,0
|
18
|
Hosko Jozef
|
TJ Zlate Hory (Czechy) |
3,0
|
4,0
|
19
|
Kramarczyk Dawid
|
SKS Orlik Brzeg
|
3,0
|
4,0
|
20
|
Kohut Pavel
|
TO Krnov (Czechy) |
3,0
|
4,0
|
21
|
Gvizdova Michala
|
ZS Mikulovice
|
2,5
|
3,5
|
22
|
Urban Samuel
|
TO Krnov (Czechy) |
2,5
|
3,5
|
23
|
Mrzygłocki Kacper |
PSP 1 Prudnik
|
2,5
|
3,5
|
24
|
Idzi Kamil
|
PSP 1 Prudnik
|
2,5
|
3,5
|
25
|
Kozdraś Nikola
|
PSP 1 Prudnik
|
2,0
|
3,0
|
26
|
Mraz Jan
|
TJ Zlate Hory (Czechy) |
2,0
|
3,0
|
27
|
Jocher Paulina
|
PSP 1 Prudnik
|
2,0
|
3,0
|
Grupa D
M
|
Nazwisko i imię
|
Szkoła
|
PKt
|
Ogółem
|
1
|
Kopica Paulina
|
UKS Rodło Opole
|
7,0
|
22,0
|
2
|
Tustanowski Mateusz |
LKS Zarzewie Prudnik
|
5,5
|
19,5
|
3
|
Chytil Petr
|
TJ Ceska Ves (Czechy)
|
5,5
|
18,5
|
4
|
Karleszko Karolina |
UKS Rodło opole
|
4,0
|
16,0
|
5
|
Louzil Filip
|
TJ Ceska Ves (Czechy)
|
4,0
|
15,0
|
6
|
Svoboda Dominik
|
TJ Ceska Ves (Czechy)
|
4,0
|
14,0
|
7
|
Weselak Adrian
|
LKS Zarzewie Prudnik
|
4,0
|
13,0
|
8
|
Moska Piotr
|
PG Zagwiździe
|
4,0
|
12,0
|
9
|
Gajewski Konrad
|
LKS Zarzewie Prudnik
|
3,0
|
10,0
|
13
|
Travnicek Vita
|
TO Krnov (Czechy)
|
3,0
|
9,0
|
14
|
Baj Karol
|
PG Zagwiździe
|
3,0
|
8,0
|
15
|
Bachlet Vojta
|
TO Krnov
|
3,0
|
7,0
|
16
|
Emmerling Waldemar |
PG Zagwiździe
|
3,0
|
6,0
|
17
|
Chojnacka Sandra
|
LKS Zarzewie Prudnik
|
2,0
|
4,0
|
18
|
Wredczuk Tomasz
|
PG Zagwiździe
|
1,0
|
2,0
|