Categories: news-2015
      Date: 24.02.2015
     Title: VII Drużynowe Mistrzostwa Województwa Opolskiego Wiejskich Szkół Podstawowych
W sobotę 21 lutego 2015r. w Szybowicach – gmina Prudnik, odbyły się kolejne – siódme Mistrzostwa szachistów szkół wiejskich. Startowało 6 drużyn z trzech gmin – Kluczbork, Prudnik, Rudniki. Grano systemem rundowym każdy z każdym z czasem 10 min,. dla zawodnika. Zdecydowane zwycięstwo odniosła drużyna z PSP z OP im. Bł. Jana Pawła II w Kuniowie w składzie: Jakub Reszczyński, David Dziegiel, Maksymilian Szewczyk, Anna Haik. Mistrzowie wygrali wszystkie mecze po 4:0 – licząc razem zwyciężyli 20 partii szachowych. WIELKIE BRAWA! Jest to szósty tytuł Mistrzostw dla PSP z OP im. Bł. Jana Pawła II w Kuniowie.    {obrazek src="http://www.ozszach.pl/uploads/images/aktual/szybowice15/sw1.JPG" alt="" }