Categories: wyniki-2016 Date: 19.03.2016 Title: Zostań Szachowym Mistrzem 2016 - gr. C
Niemysłowice
M |
Nazwisko i imię |
Klub / Szkoła |
I Turniej |
II Turniej |
III Turniej |
Pkt. |
||||||
M |
Wynik |
Pkt. |
M |
Wynik |
Pkt. |
M |
Wynik |
Pkt. |
||||
1-2 |
Grcek Tomas |
Mesto Albrechtice (Czechy) |
1 |
6.0 |
21.0 |
2 |
5.5 |
19.5 |
- |
- |
- |
40.5 |
1-2 |
Raptis Janis |
Mesto Albrechtice (Czechy) |
2 |
5.0 |
19.0 |
1 |
6.5 |
21.5 |
- |
- |
- |
40.5 |
3 |
Grubiak Karol |
Gekon Nysa |
|
|
|
3 |
5.0 |
18.0 |
1 |
6.0 |
21.0 |
39.0 |
4-5 |
Opałka Jakub |
Gekon Nysa |
3 |
5.0 |
18.0 |
|
|
|
3 |
4.5 |
17.5 |
35.5 |
4-5 |
Bochenek Ryszard |
Gekon Nysa |
- |
- |
- |
7 |
4.5 |
13.5 |
2 |
6.0 |
20.0 |
33.5 |
6 |
Andel Vit |
Lokomotiv Krnov (Czechy) |
6 |
5.0 |
15.0 |
5 |
4.5 |
14.5 |
- |
- |
- |
29.5 |
7 |
Kwaśnik Krzysztof |
Społem Opole |
7 |
5.0 |
14.0 |
- |
- |
- |
6 |
4.0 |
14.0 |
28.0 |
8-9 |
Tosenovsky Adam |
Lokomotiv Krnov (Czechy) |
5 |
5.0 |
16.0 |
11 |
3.5 |
8.5 |
- |
- |
- |
24.5 |
8-9 |
Slachta Jan |
Lokomotiv Krnov (Czechy) |
4 |
5.0 |
17.0 |
12 |
3.5 |
7.5 |
- |
- |
- |
24.5 |
10 |
Szcześniak Julian |
Społem Opole |
8 |
4.0 |
12.0 |
9 |
4.0 |
11.0 |
- |
- |
- |
23.0 |
11 |
Gwizdowa Michala |
Mikulowice (Czechy) |
10 |
4.0 |
10.0 |
|
|
|
10 |
4.0 |
10.0 |
20.0 |
12-13 |
Sprysak Karol |
Gekon Nysa |
14 |
3.0 |
5.0 |
- |
- |
- |
8 |
4.0 |
12.0 |
17.0 |
12-13 |
Valouch Matej |
Mikulowice (Czechy) |
|
|
|
10 |
4.0 |
10.0 |
12 |
3.0 |
7.0 |
17.0 |
14-15 |
Lagelbauer Jan |
Gekon Nysa |
12 |
4.0 |
8.0 |
|
|
|
4 |
4.0 |
16.0 |
14.5 |
14-15 |
Olszewski Maciej |
Gekon Nysa |
- |
- |
- |
20 |
2.5 |
3.5 |
9 |
4.0 |
11.0 |
14.5 |
16 |
Wilińska Julia |
Szybowice |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
7 |
4.0 |
13.0 |
13.0 |
17 |
Bialik Nikodem |
UKS Rodło Opole |
- |
- |
- |
8 |
4.0 |
12.0 |
- |
- |
- |
12.0 |
18 |
Kosakowski Marek |
UKS Rodło Opole |
9 |
4.0 |
11.0 |
- |
- |
- |
5 |
4.0 |
15.0 |
11.0 |
19 |
Karleszko Emilia |
Rodło Opole |
|
|
|
15 |
3.0 |
5.0 |
11 |
3.5 |
8.5 |
10.0 |
20-22 |
Misz Mateusz |
SP Łambinowice |
- |
- |
- |
21 |
2.0 |
3.0 |
13 |
3.0 |
6.0 |
9.0 |
20-22 |
Pajewski Filip |
- |
- |
- |
19 |
3.0 |
4.0 |
14 |
3.0 |
5.0 |
9.0 |
|
20-22 |
Reszczyński Jakub |
LZS Goniec Kluczbork |
11 |
4.0 |
9.0 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
9.0 |
23 |
Iżycka Wiktoria |
SP Szybowice |
16 |
3.0 |
4.0 |
16 |
3.0 |
4.0 |
|
|
|
8.0 |
24 |
Vaculik Alex |
Czeska Wies (Czechy) |
18 |
3.0 |
4.0 |
22 |
2.0 |
3.0 |
|
7.0 |
||
25 |
Svan Bartek |
Mesto Albrechtice (Czechy) |
19 |
3.0 |
4.0 |
- |
- |
- |
17 |
1.0 |
2.0 |
6.0 |
26 |
Fisar Ondrej |
Lokomotiv Krnov (Czechy) |
- |
- |
- |
14 |
3.5 |
5.5 |
15 |
3.0 |
5.0 |
5.5 |
27-28 |
Zeman Stepan |
Mikulowice (Czechy) |
17 |
3.0 |
4.0 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
4.0 |
27-28 |
Wiecha Nikola |
- |
- |
- |
18 |
3.0 |
4.0 |
- |
- |
- |
4.0 |
|
29 |
Getter Kacper |
PSP Nr 3 Prudnik |
- |
- |
- |
23 |
1.0 |
2.0 |
- |
- |
- |
2.0 |
30-31 |
Jedlicka Radek |
TJ Zlate Hory (Czechy) |
- |
- |
- |
24 |
0.0 |
1.0 |
- |
- |
- |
1.0 |
30-31 |
Hudeczkova Franciska |
Mesto Albrechtice (Czechy) |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
18 |
0.0 |
1.0 |
1.0 |