Categories: wyniki-2012 Date: 17.03.2012 Title: Czwarty turniej z cyklu Zostań Szachowym Mistrzem
Pokrzywna
M-ce
|
Nazwisko i imię
|
miejscowość
|
Pkt
|
Ogółem
|
1
|
Sprysak Karol
|
Nysa
|
6,0
|
21,0
|
2
|
Czaja Adrian
|
Kluczbork
|
5,5
|
19,5
|
3
|
Słobodzian Nina
|
Nysa
|
5,5
|
18,5
|
4
|
Przystał Jan |
Nysa
|
4,0
|
16,0
|
5
|
Kopica Kamila
|
Opole
|
4,0
|
15,0
|
6
|
Kurowski Jakub |
Nysa
|
4,0
|
14,0
|
7
|
Lagelbauer Jan |
Nysa
|
3,5
|
12,5
|
8
|
Bułka Tomasz |
Nysa
|
3,5
|
11,5
|
9
|
Wilińska Julita |
Szybowice
|
3,0
|
10,0
|
10
|
Maszkowski Kacper
|
Brzeg
|
2,0
|
8,0
|
11
|
Iżycka Wiktoria |
Szybowice
|
1,0
|
6,0
|
M-ce
|
Nazwisko i imię
|
Szkoła
|
Pkt
|
Ogółem
|
1
|
Grzywa Jakub |
PUKS Rodło Opole (PL)
|
6,0
|
21,0
|
2
|
Bialik Nikodem
|
PUKS Rodło Opole (PL)
|
5,5
|
19,5
|
3
|
Stankiewicz Kamil |
PUKS Rodło Opole (PL)
|
5.0
|
18,0
|
4
|
Jedlicka Pavel
|
TJ Czeska Ves (CZ)
|
5,0
|
17,0
|
5
|
Karleszko Emilia
|
PSP nr 20 Opole (PL)
|
5,0
|
16,0
|
6
|
Galuska Daniel
|
TJ Mesto Albrechtice (CZ)
|
4.5
|
14,5
|
7
|
Cichoń Piotr
|
Szach Kędzierzyn-Koźle (PL)
|
4,0
|
13,0
|
8
|
Jurkowska Magdalena |
UKS Orlik Brzeg (PL)
|
4,0
|
12,0
|
9
|
Chojak Piotr
|
PSP nr 20 Opole (PL)
|
4,0
|
11,0
|
10
|
Bednarowski Filip
|
Szach Kędzierzyn-Koźle (PL)
|
4,0
|
10,0
|
11
|
Eliminowicz Krzysztof
|
Szach Kędzierzyn-Koźle (PL)
|
4,0
|
9,0
|
12
|
Nocoń Jakub
|
NDK Nysa (PL)
|
4,0
|
8,0
|
13
|
Vesely Jirka
|
TJ Mesto Albrechtice (CZ)
|
3,5
|
6,5
|
14
|
Dlouhy Wladimir |
TJ Mesto Albrechtice (CZ)
|
3,5
|
5,5
|
15
|
Skotniczny Łukasz
|
PSP nr 29 Opole (PL)
|
3,0
|
5,0
|
16
|
Wikarek Mateusz
|
Szach Kędzierzyn-Koźle (PL)
|
3,0
|
4,0
|
17
|
Marszałek Dariusz
|
PSO nr 1 Brzeg (PL)
|
3,0
|
4,0
|
18
|
Busos Daniel
|
TJ Mesto Albrechtice (CZ)
|
3,0
|
4,0
|
19
|
Chrobot Patrycja
|
PUKS Rodło Opole (PL)
|
2.0
|
3,0
|
20
|
Kohut Pavel
|
TJ Mesto Albrechtice (CZ)
|
2.0
|
3,0
|
21
|
Buczek Wojciech
|
PSP Szybowice (PL)
|
2.0
|
3,0
|
22
|
Tarabik Patryk |
TJ Mesto Albrechtice (CZ)
|
2.0
|
3,0
|
23
|
Nocoń Kacper
|
Biała Nyska (PL)
|
2.0
|
3,0
|
M-ce
|
Nazwisko i imię
|
Szkoła
|
Pkt
|
Ogółem
|
1
|
Tustanowski Mateusz |
LKS Zarzewie Prudnik (PL)
|
7,0
|
22,0
|
2
|
Weselak Adrian
|
PSP Szybowice (PL)
|
5,5
|
19,5
|
3
|
Kwiatkowska Agnieszka |
LZS Swornica Czarnowąsy (PL)
|
5,0
|
18,0
|
4
|
Racławicki Kacper
|
PUKS Rodło Opole (PL)
|
5,0
|
17,0
|
5
|
Popek Tomas
|
ZS Wbrno Pradeden (CZ)
|
5,0
|
16,0
|
6
|
Kozdoń Michal
|
ZS Wbrno Pradeden (CZ)
|
5,0
|
15,0
|
7
|
Hartingen Antonin
|
Libina (CZ)
|
5,0
|
14,0
|
8
|
Dostal Ales
|
TJ Czeska Ves (CZ)
|
4,5
|
12,5
|
9
|
Grzelak Piotr
|
PUKS Rodło Opole (PL)
|
4,0
|
11,0
|
10
|
Gohla Bryan
|
Szach Kędzierzyn-Koźle (PL)
|
4,0
|
10,0
|
11
|
Żelowska Łucja
|
PUKS Rodło Opole (PL)
|
4,0
|
9,0
|
12
|
Domagała Jakub
|
PUKS Rodło Opole (PL)
|
4,0
|
8,0
|
13
|
Witczak Wojciech
|
Szach Kędzierzyn-Koźle (PL)
|
4,0
|
7,0
|
14
|
Zawadka Paweł
|
Szach Kędzierzyn-Koźle (PL)
|
3,5
|
5,5
|
15
|
Kachel Piotr
|
LZS Goniec Kluczbork (PL)
|
3,5
|
5,5
|
16
|
Drtil Pavel
|
ZS Wbrno Pradeden (CZ)
|
3,5
|
4,5
|
17
|
Sikorski Jakub
|
PUKS Rodło Opole (PL)
|
3,5
|
4,5
|
18
|
Maszkowski Jakub
|
Brzeg (PL)
|
3,5
|
4,5
|
19
|
Remesova Karolina |
ZS Wbrno Pradeden (CZ)
|
3,0
|
4,0
|
20
|
Kulicz Radek
|
PSP Szybowice (PL)
|
3,0
|
4,0
|
21
|
Hartingen Pavel
|
Libina (CZ)
|
3,0
|
4,0
|
22
|
Jedelsky Norbert
|
TJ Mesto Albrechtice (CZ)
|
3,0
|
4,0
|
23
|
Hastikova Kamila
|
TJ Zlate Hory (CZ)
|
3,0
|
4,0
|
24
|
Formanek Matej
|
TJ Mesto Albrechtice (CZ)
|
3,0
|
4,0
|
25
|
Mierzwa Kamil
|
NDK Nysa (PL)
|
2,5
|
3,5
|
26
|
Buczek Grzegorz
|
PSP Szybowice (PL)
|
2,5
|
3,5
|
27
|
Dendewicz Stanisław
|
SP Szybowice (PL)
|
2,0
|
3,0
|
28
|
Chojnacka Sandra
|
SP Szybowice (PL)
|
2,0
|
3,0
|
29
|
Jedelsky Kristian
|
TJ Mesto Albrechtice (CZ)
|
2,0
|
3,0
|
30
|
Zachwieja Wojciech
|
SP Szybowice (PL)
|
1,5
|
2,5
|
31
|
Salamon Rafał
|
PSP Szybowice (PL)
|
1,5
|
2,5
|
32
|
Uchytil Ales
|
TJ Zlate Hory (CZ)
|
0,5
|
1,5
|
M-ce
|
Nazwisko i imię
|
Szkoła
|
Pkt
|
Ogółem
|
1
|
Musil Milan
|
TJ Mesto Albrechtice (CZ)
|
5,5
|
20,5
|
2
|
Rudzki Tomasz
|
LKS Zarzewie Prudnik (PL)
|
5,0
|
19,0
|
3
|
Kopica Paulina |
PUKS Rodło Opole (PL)
|
4,5
|
17,5
|
4
|
Trinczek Roman
|
LKS Zarzewie Prudnik (PL)
|
4,0
|
16,0
|
5
|
Kamiński Arkadiusz |
UKS Orlik Brzeg (PL)
|
4,0
|
15,0
|
6
|
Gajewski Konrad
|
LKS Zarzewie Prudnik (PL)
|
4,0
|
14,0
|
7
|
Karleszko Karolina
|
PUKS Rodło Opole (PL)
|
4,0
|
13,0
|
8
|
Louzil Filip |
Czeska Ves (CZ)
|
4,0
|
12,0
|
9
|
Chitil Petr
|
Czeska Ves (CZ)
|
3,5
|
10,5
|
10
|
Kikely Lukas
|
Czeska Ves (CZ)
|
3,5
|
9,5
|
11
|
Simon Vilem
|
ZS Wbrno Pradeden (CZ)
|
2,5
|
7,5
|
12
|
Rajwa Dominik
|
TJ Zlate Hory (CZ)
|
2,0
|
6,0
|
13
|
Gebauer Ondrei
|
TJ Mesto Albrechtice (CZ)
|
1,5
|
4,5
|
14
|
Trinczek Jan
|
LKS Zarzewie Prudnik (PL)
|
1,0
|
2,0
|