Opolski Zwi您ek Szachowy

Organy Zwi您ku, kluby, zawodnicy


Organy Zwi您ku

Zarz康 Opolskiego Zwi您ku Szachowego oraz Komisje (Rewizyjna i Dyscyplinarna) zosta造 wybrane na Walnym Zebraniu cz這nk闚 OZSzach w dniu 9.06.2007r.

Zarz康

PrezesWaldemar TABOxtel. 660-661-025
e-mail: wtabola@wp.pl
Wiceprezes ds. organizacyjnychArtur KLIMEKtel. 605-384-049
e-mail: artur.klimek@gmail.com
Wiceprezes ds. sportuJan SIEKANIECtel. (77) 436-45-05 /praca/
e-mail: zarzewie@onet.pl
SkarbnikPiotr RUSINtel. 880-562-499
SekretarzRafa ZGADZAJtel. 507-049-712
e-mail: jazdagz82@poczta.onet.pl


Komisja Rewizyjna

Przewodnicz帷yKazimierz GULANOWSKItel. 502-242-480
Cz這nkowie:Miros豉w PODK紟KAtel. 606-975-066
Jan NOWAKOWSKItel. 608-091-625


Komisja Dyscyplinarna

Przewodnicz帷yGerard KISIELtel. (77) 420-22-07
Cz這nkowie:Urszula PILARSKAtel. 889-904-567
Tadeusz WESOΜWSKItel. 600-980-871


 Przewodnicz帷y Kolegium S璠zi闚: Ginter FABER tel. (77) 483-65-11
 Przewodnicz帷y Komisji Ewidencji i Klasyfikacji: Eugeniusz HANUSEK tel. (77) 474-79-66



Kluby zrzeszone w Opolskim Zwi您ku Szachowym

  1. OKS "SPOΒM" - Opole
  2. MDK "RODΜ" - Opole
  3. SDK-9 - Opole
  4. "CROSS" - Opole
  5. BKS "PROKONEX" - Brzeg
  6. SKS "ORLIK" - Brzeg
  7. LZS "VICTORIA" - Chr騥cice
  8. LZS "SUDETY" - G逝cho豉zy
  9. KKSz "SZACH" - K璠zierzyn-Ko幢e
10. LZS "GONIEC" - Kluczbork
11. UKS "GONIEC" - Le郾ica
12. LZS "PAT" - Ligota Dolna
13. KS - Nysa
14. LKS "ZARZEWIE" - Prudnik
15. SKS - 舨dowice
16. "Dziewi耩si" - Kluczbork
17. LZS "SWORNICA" - Czarnow御y
18. SKSz "Roszada" - Nysa
19. "Strzelec" DK - Strzelce Opolskie



Statystyka zawodnik闚
( stan na 15.11.2006r. - opracowano wg danych uj皻ych w Centralnym Rejestrze PZSzach )

Lp.KlubLiczba zawodnik闚字.
wiek
/lat/
Liczba
zaw.
z ELO
Tytu造 i kategorie
Og.M篹cz.Kob. mk+kI++I+III+ IIIIIIVV b.k.
1 "Spo貫m" Opole20518223283       1716050362120
2 "Goniec" Kluczbork87721528 10  42272 162015514
3 "Szach" K璠zierzyn-K.8367 16408  21 211215127427
4 "Rod這" Opole715219 148   2  43610181612
5 "Zarzewie" Prudnik63567 2815 24 2 4117111372
6 "PAT" Ligota Dolna604416 247   11 81121010143
7 "Sudety" G逝cho豉zy43367 324 1    3110105 13
8 "Goniec" Le郾ica32248 16          859 10
9 "Orlik" Brzeg312011 20         2972 11
10 KS "Nysa"2521459 1      6 85411
11 "Cross" Nysa2417761        1 59252
12 SKSz 舨dowice231310 19         1532 12
13 "Victoria" Chr騥cice22193 238 232  2 41323
14 "Prokonex" Brzeg14113 3475   1 213   2
15 SDK-9 Opole1411332    1   1 2 118
16 "Strzelec" Strzelce Op.981 271  1    11   6
17 "Swornica" Czarnow御y981 314   1  4 31    
18 "Dziewi耩si" Kluczbork22  14              2
19niezrzeszeni1921642840 4  21  24 3729251460
Og馧em1.00982718231 8055171089413 201191154103208