Zostań Szachowym Mistrzem - drugi turniej
Grupa A
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Klub / Miasto |
PKT | Ogółem |
1 |
Sokołowski Antoni |
PSP 5 Brzeg |
6.0 |
21.0 |
2 |
Opałka Marta |
Gekon Nysa |
5.5 |
19.5 |
3 |
Stříž Tadeáš |
TJ Lokomotiva Krnov |
5.0 |
18.0 |
4 |
Lisowska Hanna |
PSP 14 Opole |
5.0 |
17.0 |
5 |
Grček Matyáš |
TJ M. Albrechtice |
5.0 |
16.0 |
6 |
Wiliński Bartek |
Wierzbiec |
4.5 |
14.5 |
7 |
Galla Wiktor |
Siestrzechowice |
4.0 |
13.0 |
8 |
Zámarská Natalie |
TJ Lokomotiva Krnov |
4.0 |
12.0 |
9 |
Liewehr Gabriel |
Jesenik |
4.0 |
11.0 |
10 |
Nowacki Jakub |
Burgrabice |
4.0 |
10.0 |
11 |
Stachowicz Marcel |
Nysa |
4.0 |
9.0 |
12 |
Kołbuc Jakub |
Społem Opole |
4.0 |
8.0 |
13 |
Pietrzak Natalia |
Gekon Nysa |
3.0 |
6.0 |
14 |
Dereń Jakub |
Kępnica |
3.0 |
5.0 |
15 |
Jurcik Filip |
TJ M. Albrechtice |
3.0 |
5.0 |
16 |
Smoter Ignacy |
Nysa |
3.0 |
4.0 |
17 |
Vojčákova Anastázie |
TJ Zlate Hory |
3.0 |
4.0 |
18 |
Zachoval Denis |
TJ Lokomotiva Krnov |
3.0 |
4.0 |
19 |
Šťastná Anna |
TJ Lokomotiva Krnov |
2.5 |
3.5 |
20 |
Wilk Maja |
Prudnik |
2.5 |
3.5 |
21 |
Słobodzian Adam |
Nysa |
2.0 |
3.0 |
22 |
Lisowska Marta |
Szybowice |
1.5 |
2.5 |
23 |
Sydor Laura |
UKS Rodło Opole |
1.5 |
2.5 |
24 |
Van Den Bergh Jan |
Gekon Nysa |
1.0 |
2.0 |
Grupa B
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Klub / Miasto |
PKT | Ogółem |
1 |
Jaššo Matěj |
TJ M. Albrechtice |
6.5 |
21.5 |
2 |
Pelc Adam |
ŠK Bruntál |
5.5 |
19.5 |
3 |
Rząsa Mateusz |
Gekon Nysa |
5.5 |
18.5 |
4 |
Mięczakowski Marcin |
Szybowice |
5.5 |
17.5 |
5 |
Veseli Frantisek |
TJ M. Albrechtice |
5.0 |
16.0 |
6 |
Sydor Piotr |
UKS Rodło Opole |
5.0 |
15.0 |
7 |
Vyležík Matěj |
TJ M. Albrechtice |
4.5 |
13.5 |
8 |
Tschulik Daniel |
Jesenik |
4.5 |
12.5 |
9 |
Krč Tomáš |
TJ Zlate Hory |
4.5 |
11.5 |
10 |
Podleś Bartosz |
Wierzbiec |
4.5 |
10.5 |
11 |
Ziakas Damián |
TJ M. Albrechtice |
4.0 |
9.0 |
12 |
Tschulikova Sara |
Jesenik |
4.0 |
8.0 |
13 |
Kolomazník Martin |
TJ Lokomotiva Krnov |
4.0 |
7.0 |
14 |
Przystał Franciszek |
Gekon Nysa |
4.0 |
6.0 |
15 |
Perout Martin |
TJ Lokomotiva Krnov |
4.0 |
6.0 |
16 |
Jurkowska Anna |
Brzeg |
4.0 |
5.0 |
17 |
Kotliński Wojciech |
Szybowice |
4.0 |
5.0 |
18 |
Kołbuc Ewelina |
Społem Opole |
4.0 |
5.0 |
19 |
Czak Dominik |
Gekon Nysa |
3.5 |
4.5 |
20 |
Drapala Michał |
Nysa |
3.5 |
4.5 |
21 |
Živčák Daniel |
TJ M. Albrechtice |
3.0 |
4.0 |
22 |
Štibora Martin |
TJ M. Albrechtice |
3.0 |
4.0 |
23 |
Vojčákova Cecílie |
TJ Zlate Hory |
3.0 |
4.0 |
24 |
Doušek Jan |
TJ Sport Mikulovice |
3.0 |
4.0 |
25 |
Konecny Matej |
TJ Lokomotiva Krnov |
3.0 |
4.0 |
26 |
Dobrowolska Kamila |
Szybowice |
3.0 |
4.0 |
27 |
Podleś Maja |
Wierzbiec |
3.0 |
4.0 |
28 |
Ondrák Radim |
TJ M. Albrechtice |
3.0 |
4.0 |
29 |
Olszewski Michał |
Gekon Nysa |
3.0 |
4.0 |
30 |
Krotki Lukáš |
TJ M. Albrechtice |
2.5 |
3.5 |
31 |
Morongová Natálie |
TJ Sport Mikulovice |
2.5 |
3.5 |
32 |
Born Adrian |
Gekon Nysa |
2.5 |
3.5 |
33 |
Malaovany Wiktor |
TJ Lokomotiva Krnov |
2.0 |
3.0 |
34 |
Kopecka Bela |
TJ Lokomotiva Krnov |
2.0 |
3.0 |
35 |
Kolaříková Karolína |
TJ Sport Mikulovice |
2.0 |
3.0 |
36 |
Jaššová Natálie |
TJ Lokomotiva Krnov |
1.5 |
2.5 |
37 |
Jargaš Jaromír |
TJ Lokomotiva Krnov |
1.0 |
2.0 |
Grupa C
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Klub / Miasto |
PKT | Ogółem |
1 |
Raptis Janis |
TJ M. Albrechtice |
7.0 |
22.0 |
2 |
Grček Tomáš |
TJ M. Albrechtice |
6.0 |
20.0 |
3 |
Čech Petr |
TJ Lokomotiva Krnov |
5.0 |
18.0 |
4 |
Wilińska Julita |
Wierzbiec |
4.5 |
16.5 |
5 |
Liewehr Robert |
Šachový klub Jeseník |
4.5 |
15.5 |
6 |
Zámarský Patrik |
TJ Lokomotiva Krnov |
4.5 |
14.5 |
7 |
Škopík Jakub |
ŠK Bruntál |
4.0 |
13.0 |
8 |
Pietrzak Emilia |
Gekon Nysa |
4.0 |
12.0 |
9 |
Štastná Alena |
TJ Lokomotiva Krnov |
4.0 |
11.0 |
10 |
Lisowska Joanna |
PSP 14 Opole |
4.0 |
10.0 |
11 |
Lagelbauer Jan |
Gekon Nysa |
4.0 |
9.0 |
12 |
Podborączyski Cezary |
SP 1 Nysa |
4.0 |
8.0 |
13 |
Brettschneider Petr |
TJ Lokomotiva Krnov |
4.0 |
7.0 |
14 |
Szwec Konrad |
Gekon Nysa |
3.5 |
5.5 |
15 |
Stilecz David |
TJ M. Albrechtice |
3.5 |
5.5 |
16 |
Liewehr Kryštof |
Šachový klub Jeseník |
3.5 |
4.5 |
17 |
Morongová Gabriela |
TJ Sport Mikulovice |
3.0 |
4.0 |
18 |
Muller Michał |
TJ Lokomotiva Krnov |
3.0 |
4.0 |
19 |
Vajda Lukáš |
TJ Lokomotiva Krnov |
3.0 |
4.0 |
20 |
Doušková Veronika |
TJ Sport Mikulovice |
3.0 |
4.0 |
21 |
Olszewski Maciej |
SP 10 Nysa |
2.0 |
3.0 |
22 |
Dočkal Karel |
TJ Sport Mikulovice |
2.0 |
3.0 |
23 |
Dychová Anna |
TJ Sport Mikulovice |
2.0 |
3.0 |
24 |
Cigánková Eliška |
TJ Lokomotiva Krnov |
2.0 |
3.0 |
25 |
Tschulikova Dominika |
Jesenik |
1.0 |
2.0 |
Grupa D
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Klub / Miasto |
PKT | Ogółem |
1 |
Tustanowski Mateusz |
Prudnik |
6.5 |
21.0 |
2 |
Kohut Pavel |
TJ M. Albrechtice |
5.5 |
19.5 |
3 |
Bochenek Ryszard |
Nysa |
5.0 |
18.0 |
4 |
Tosenovsky Adam |
TJ Lokomotiva Krnov |
4.0 |
16.0 |
5 |
Anděl Vít |
TJ Lokomotiva Krnov |
3.5 |
14.5 |
6 |
Wesely Jerzy |
TJ M. Albrechtice |
3.5 |
13.5 |
7 |
Jurkowska Magdalena |
SKS Orlik Brzeg |
3.5 |
12.5 |
8 |
Chojnacka Sandra |
Szybowice |
3.5 |
11.5 |
9 |
Kocierz Paweł |
Gekon Nysa |
3.0 |
10.0 |
10 |
Karleszko Emilia |
UKS Rodło Opole |
3.0 |
9.0 |
11 |
Gvizdová Michala |
Šachový klub Jeseník |
3.0 |
8.0 |
12 |
Špok David |
TJ Lokomotiva Krnov |
3.0 |
7.0 |
13 |
Wysoglad Stepan |
TJ Lokomotiva Krnov |
2.0 |
5.0 |
Grupa E
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Klub / Miasto |
PKT | Ogółem |
1 |
Hudský Miloš |
TJ Zlate Hory |
6.5 |
21.5 |
2 |
Karleszko, Piotr |
Społem Opole |
6.0 |
20.0 |
3 |
Šmida Martin |
Šachový klub Jeseník |
5.0 |
18.0 |
4 |
Słobodzian Andrzej |
Szybowice |
4.0 |
16.0 |
5 |
Vojčák Petr |
TJ Zlate Hory |
3.5 |
14.5 |
6 |
Benda Jozef |
Jesenik |
1.5 |
11.5 |
7 |
Czak Jarosław |
Nysa |
1.5 |
11.5 |