45-064 Opole ul. Damrota 6

Konto: Bank PKO BP O/Opole nr 22 1020 3668 0000 5802 0153 3140      NIP: 754-288-70-61      REGON: 160072320



Strona 1 z 6   >    >>

Kategoria: news-2017
Napisał: admin

Reprezentacja Polski w składzie: GM Radosław Wojtaszek, GM Jan-Krzysztof Duda, GM Kacper Piorun, GM Mateusz Bartel, GM Grzegorz Gajewski i z kapitanem GM Kamilem Mitoniem wywalczyła brązowy medal na rozegranych w Chanty-Mansyjsku w Rosji w dniach od 17 do 26.06.2017 r.

GRATULACJE !

Więcej informacji: PAP, PZSzach, PZSzach (relacja), strona Mistrzostw

  Powiększ zdjęcie
Kategoria: news-2017
Napisał: admin

23 czerwca 2017 roku w Strzelcach Opolskich rozegrano turnieje w szachach P'10 oraz w rozwiązywaniu zadań szachowych.

Czołowe miejsca w turnieju P'10 zajęli: 1. Andrzej Karczewski, 2. Mateusz Hasterok, 3. Henryk Czempiel
W turnieju rozwiązywania zadań triumfowali: 1. Henryk Czempiel, 2. Marcin Wolski, 3. Łukasz Hasterok

Szczegółowe wyniki turnieju P'10: https://www.chessmanager.com/tournaments/5693466772242432/results

Kategoria: news-2017
Napisał: admin

W dniu 18.06.2017 r. na Walnym Zgromadzeniu Delegatów Polskiego Związku Szachowego wybrano nowego prezesa Polskiego Związku Szachowego Adama Dzwonkowskiego. Do składu Zarządu na stanowisko Sekretarza Generalnego PZSzach wszedł Prezes OZSzach Waldemar Taboła.

GRATULACJE !

12.06.2017
Kategoria: news-2017
Napisał: admin
Zapraszamy na otwarty turniej gry w szachy "Stobrawa", który odbędzie się 24.06.2017 roku w Sali Konferencyjnej UM w Kluczborku.   Powiększ zdjęcie
Kategoria: news-2017
Napisał: admin

W sobotę 11.06.2017 w Szkole Podstawowej nr 15 w Opolu rozegrane zostały Mistrzostwa Województwa Opolskiego Juniorów 2017.

Pierwsze miejsca w grupach zajęli C8 - Mateusz Rząsa z UKS Gekon Nysa, D8 - Marta Opałka z UKS Gekon Nysa, C10 - Ryszard Bochenek z UKS Gekon Nysa, D10 - Anna Jurkowska z Orlika Brzeg, C12 - Grzegorz Panek z UKS Rodło Opole, D12 - Emilia Pietrzak z UKS Gekon Nysa, C14 - Nikodem Bialik z UKS Rodło Opole, D14 - Patrycja Chrobot z UKS Rodło Opole,  C16 - Tomasz Góreczny z UKS Rodło Opole, D16 - Wiktoria Sowa z UKS Rodło Opole, C18 - Hasterok Mateusz ze Strzelca Strzelce Opolskie.

Wyniki dostępne w dziale Wyniki-2017


Strona 1 z 6   >    >>