Zostań Szachowym Mistrzem - czwarty turniej
Grupa A
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Klub / Miasto |
PKT | Ogółem |
1 |
Poliak Krystian |
TJ Ceska Ves |
5.5 |
20.5 |
2 |
Lisowska Hanna |
PSP 14 Opole |
5.5 |
19.5 |
3 |
Sokołowski Antoni |
PSP 5 Brzeg |
5.0 |
18.0 |
4 |
Opałka Marta |
Gekon Nysa |
5.0 |
17.0 |
5 |
Grček Matyáš |
TJ M. Albrechtice |
5.0 |
16.0 |
6 |
Wiliński Bartek |
Wierzbiec |
5.0 |
15.0 |
7 |
Pirek David |
Ceska Ves |
4.5 |
13.5 |
8 |
Striz Tadeas |
TJ Lokomotiva Krnov |
4.0 |
12.0 |
9 |
Vojčákova Anastázie |
TJ Zlate Hory |
4.0 |
11.0 |
10 |
Galla Wiktor |
Siestrzechowice |
4.0 |
10.0 |
11 |
Dereń Jakub |
Kępnica |
4.0 |
9.0 |
12 |
Stachowicz Marcel |
Nysa |
4.0 |
8.0 |
13 |
Jangl Tomas |
TJ Ceska Ves |
4.0 |
7.0 |
14 |
Sekuła Tymoteusz |
Nysa |
3.5 |
5.5 |
15 |
Zámarská Natalie |
TJ Lokomotiva Krnov |
3.0 |
5.0 |
16 |
Pietrzak Natalia |
Gekon Nysa |
3.0 |
4.0 |
17 |
Słobodzian Adam |
Nysa |
3.0 |
4.0 |
18 |
Nowacki Jakub |
Burgrabice |
3.0 |
4.0 |
19 |
Dobos Lukas |
TJ Lokomotiva Krnov |
3.0 |
4.0 |
20 |
Smoter Ignacy |
Nysa |
2.5 |
3.5 |
21 |
Hudecz David |
TJ M. Albrechtice |
2.5 |
3.5 |
22 |
Wilk Maja |
Prudnik |
2.5 |
3.5 |
23 |
Wołącewicz Adam |
Biała Nyska |
2.0 |
3.0 |
24 |
Šťastná Anna |
TJ Lokomotiva Krnov |
1.5 |
2.5 |
25 |
Janesik Michał |
TJ M. Albrechtice |
1.0 |
2.0 |
26 |
Drapała Kamil |
Nysa |
1.0 |
2.0 |
Grupa B
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Klub / Miasto |
PKT | Ogółem |
1 |
Ziakas Damián |
TJ M. Albrechtice |
6.5 |
21.5 |
2 |
Jasso Matej |
TJ M. Albrechtice |
6.5 |
20.5 |
3 |
Pirek Adam |
Ceska Ves |
5.0 |
18.0 |
4 |
Kolomazník Martin |
TJ Lokomotiva Krnov |
5.0 |
17.0 |
5 |
Rząsa Mateusz |
Gekon Nysa |
5.0 |
16.0 |
6 |
Jurkowska Anna |
Orlik Brzeg |
5.0 |
15.0 |
7 |
Antoszczyszyn Szczepan |
Orlik Brzeg |
4.5 |
13.5 |
8 |
Skypala Erik |
Ceska Ves |
4.5 |
12.5 |
9 |
Krotki Lukáš |
TJ M. Albrechtice |
4.5 |
11.5 |
10 |
Poliak Lucjan |
TJ Ceska Ves |
4.5 |
10.0 |
11 |
Podleś Bartosz |
Wierzbiec |
4.0 |
9.0 |
12 |
Pelc Adam |
ŠK Bruntál |
4.0 |
8.0 |
13 |
Czak Dominik |
Gekon Nysa |
4.0 |
7.0 |
14 |
Veseli Frantisek |
TJ M. Albrechtice |
4.0 |
6.0 |
15 |
Podleś Maja |
Wierzbiec |
4.0 |
6.0 |
16 |
Culak Ondra |
Ceska Ves |
4.0 |
5.0 |
17 |
Tschulik Daniel |
Jesenik |
3.5 |
4.5 |
18 |
Kotliński Wojciech |
Szybowice |
3.5 |
4.5 |
19 |
Doušek Jan |
TJ Sport Mikulovice |
3.5 |
4.5 |
20 |
Born Adrian |
Nysa |
3.5 |
4.5 |
21 |
Drapała Michał |
Nysa |
3.5 |
4.5 |
22 |
Vojčákova Cecílie |
TJ Zlate Hory |
3.5 |
4.5 |
23 |
Svoboda Filip |
Ceska Ves |
3.0 |
4.0 |
24 |
Prejs Łukasz |
Orlik Brzeg |
3.0 |
4.0 |
25 |
Krč Tomáš |
TJ Zlate Hory |
3.0 |
4.0 |
26 |
Wołącewicz Marcel |
Biała Nyska |
3.0 |
4.0 |
27 |
Tschulikova Sara |
Jesenik |
3.0 |
4.0 |
28 |
Ondrák Radim |
TJ M. Albrechtice |
3.0 |
4.0 |
29 |
Basler Jan |
TJ Ceska Ves |
2.5 |
3.5 |
30 |
Jargas Jaromil |
TJ Lokomotiva Krnov |
2.5 |
3.5 |
31 |
Przystał Ftanciszek |
Gekon Nysa |
2.5 |
3.5 |
32 |
Kolaříková Karolína |
TJ Sport Mikulovice |
2.0 |
3.0 |
33 |
Kubisz Jan |
TJ M. Albrechtice |
2.0 |
3.0 |
34 |
Ticha Diana |
Jesenik |
2.0 |
3.0 |
35 |
Morongová Natálie |
TJ Sport Mikulovice |
2.0 |
3.0 |
36 |
Majkut Kacper |
SP 3 Nysa |
1.5 |
2.5 |
37 |
Šilcová Petra |
TJ Zlate Hory |
1.0 |
2.0 |
38 |
Neubauer Matej |
Jesenik |
1.0 |
2.0 |
Grupa C
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Klub / Miasto |
PKT | Ogółem |
1 |
Raptis Janis |
TJ M. Albrechtice |
6.5 |
21.5 |
2 |
Grček Tomáš |
TJ M. Albrechtice |
5.5 |
19.5 |
3 |
Čech Petr |
TJ Lokomotiva Krnov |
5.0 |
18.0 |
4 |
Lang Jakub |
SK Bruntal |
5.0 |
17.0 |
5 |
Slachta Jan |
TJ Lokomotiva Krnov |
5.0 |
16.0 |
6 |
Szcześniak Julian |
Społem Opole |
5.0 |
15.0 |
7 |
Škopík Jakub |
ŠK Bruntál |
4.5 |
13.5 |
8 |
Zámarský Patrik |
TJ Lokomotiva Krnov |
4.5 |
12.5 |
9 |
Lagelbauer Jan |
Gekon Nysa |
4.0 |
11.0 |
10 |
Grubiak Karol |
Gekon Nysa |
4.0 |
10.0 |
11 |
Pietrzak Emilia |
Gekon Nysa |
4.0 |
9.0 |
12 |
Lisowska Joanna |
PSP 14 Opole |
4.0 |
8.0 |
13 |
Podborączyński Cezary |
SP 1 Nysa |
4.0 |
7.0 |
14 |
Wilińska Julita |
Wierzbiec |
4.0 |
6.0 |
15 |
Liewehr Robert |
Šachový klub Jeseník |
4.0 |
6.0 |
16 |
Weczerek Jan |
TJ Lokomotiva Krnov |
3.5 |
4.5 |
17 |
Żernicek Simon |
Ceska Ves |
3.0 |
4.0 |
18 |
Sprysak Karol |
Gekon Nysa |
3.0 |
4.0 |
19 |
Brettschneider Petr |
TJ Lokomotiva Krnov |
3.0 |
4.0 |
20 |
Dobos Patrik |
TJ Lokomotiva Krnov |
3.0 |
4.0 |
21 |
Morongová Gabriela |
TJ Sport Mikulovice |
3.0 |
4.0 |
22 |
Routil Tomas |
Rymazov |
3.0 |
4.0 |
23 |
Dočkal Karel |
TJ Sport Mikulovice |
3.0 |
4.0 |
24 |
Liewehr Kryštof |
Šachový klub Jeseník |
2.5 |
3.5 |
25 |
Olszewski Maciej |
Gekon Nysa |
2.5 |
3.5 |
26 |
Vajda Lukáš |
TJ Lokomotiva Krnov |
2.0 |
3.0 |
27 |
Dychová Anna |
TJ Sport Mikulovice |
2.0 |
3.0 |
28 |
Muller Michał |
TJ Lokomotiva Krnov |
1.5 |
2.5 |
29 |
Doušková Veronika |
TJ Sport Mikulovice |
1.0 |
2.0 |
30 |
Tschulikova Dominika |
Jesenik |
0.0 |
1.0 |
Grupa D
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Klub / Miasto |
PKT | Ogółem |
1 |
Matonoha Petr |
SK Bruntal |
7.0 |
22.0 |
2 |
Weselak Adrian |
Szybowice |
5.0 |
19.0 |
3 |
Kohut Pavel |
TJ M. Albrechtice |
5.0 |
18.0 |
4 |
Jurkowska Magdalena |
Orlik Brzeg |
4.5 |
16.5 |
5 |
Bochenek Ryszard |
Nysa |
4.5 |
15.5 |
6 |
Gajewski Konrad |
Szybowice |
4.0 |
14.0 |
7 |
Busos Daniel |
TJ M. Albrechtice |
4.0 |
13.0 |
8 |
Spok David |
TJ Lokomotiva Krnov |
4.0 |
12.0 |
9 |
Wesely Jerzy |
TJ M. Albrechtice |
4.0 |
11.0 |
10 |
Kossakowski Marek |
Rodło Opole |
3.5 |
9.5 |
11 |
Tosenovsky Adam |
TJ Lokomotiva Krnov |
3.5 |
8.5 |
12 |
Dendewicz Stanisław |
Szybowice |
3.0 |
7.0 |
13 |
Kocierz Paweł |
Gekon Nysa |
3.0 |
6.0 |
14 |
Wysoglad Stepan |
TJ Lokomotiva Krnov |
3.0 |
5.0 |
15 |
Sowa Julia |
PG Zagwiździe |
3.0 |
5.0 |
16 |
Suba Marek |
Rymazov |
3.0 |
4.0 |
17 |
Gvizdová Michala |
Šachový klub Jeseník |
2.0 |
3.0 |
18 |
Gruss Erik |
Rymazov |
2.0 |
3.0 |
19 |
Kulig Michał |
PG Zagwiździe |
1.0 |
2.0 |
20 |
Łach Nikola |
PG Zagwiździe |
0.0 |
1.0 |
Grupa E
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Klub / Miasto |
PKT | Ogółem |
1 |
Gnida Patrik |
Ceska Ves |
7.0 |
22.0 |
2 |
Stafanisin Jan |
Rymazov |
6.5 |
20.5 |
3 |
Bielecki Tomasz |
Prudnik |
6.0 |
19.0 |
4 |
Šmida Martin |
Šachový klub Jeseník |
5.0 |
17.0 |
5 |
Hudský Miloš |
TJ Zlate Hory |
3.5 |
14.5 |
6 |
Vojčák Petr |
TJ Zlate Hory |
2.5 |
12.5 |
7 |
Słobodzian Andrzej |
Szybowice |
2.5 |
11.5 |
8 |
Czak Jarosław |
Nysa |
1.0 |
9.0 |
9 |
Slovak Martin |
Rymazov |
1.0 |
8.0 |