Międzywojewódzkie Mistrzostwa oraz Otwarty Turniej Młodzików Wisła 2008r.
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 2008r. - Grupa A
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Rank. | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | Ruz |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | II | KOPICA, Paulina | 1600 | PUKS Rodło Opole | 7.0 | 16.50 | 23.50 | 1700 |
2 | 3 | II | KUBICKA, Anna | 1600 | KS CARBO Gliwice | 5.5 | 18.00 | 26.00 | 1529 |
3 | 1 | II | KARLESZKO, Karolina | 1600 | PUKS Rodło Opole | 5.5 | 16.50 | 25.00 | 1550 |
4 | 7 | IV | NOWOSAD, Adrianna | 1250 | AKS Mikołów | 4.0 | 18.50 | 26.50 | 1379 |
5 | 6 | IV | ORZECHOWSKA, Agnieszka | 1250 | MKSz Rybnik | 4.0 | 18.00 | 26.00 | 1365 |
6 | 5 | III | KLISZ, Karolina | 1400 | DIAGONALIA Imielin | 3.0 | 17.50 | 25.50 | 1201 |
7 | 8 | V | KOMANDERA, Marta | 1100 | DIGONALIA Imielin | 2.5 | 19.00 | 27.00 | 1151 |
8 | 12 | CIOSKA, Dagmara | 1000 | PUKS Rodło Opole | 2.0 | 15.25 | 23.25 | 1064 | |
9 | 10 | V | SCIERSKA, Julia | 1100 | DIAGONALIA Imielin | 1.5 | 15.00 | 21.50 | 957 |
10 | 4 | II | ŁABIŃSKA, Kinga | 1600 | PUKS Rodło Opole | 1.0 | 0.00 | 1.75 | 1600 |
11 | 9 | V | POPOWICZ, Justyna | 1100 | PUKS Rodło Opole | 0.0 | 0.00 | 1.75 | 1100 |
12 | 11 | V | MICHALSKA, Karolina | 1100 | PUKS Rodło Opole | 0.0 | 0.00 | 0.75 | 1100 |
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 2008r. - Grupa B
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Rank. | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | Ruz |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | II | KLIMEK, Piotr | 1800 | PUKS Rodło Opole | 6.0 | 21.50 | 31.00 | 1900 |
2 | 5 | III | WIATEREK, Jakub | 1600 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY K-ce | 6.0 | 18.50 | 25.00 | 1800 |
3 | 2 | II | MYKITA, Andrzej | 1800 | LZS Goniec Kluczbork | 5.5 | 21.50 | 30.50 | 1800 |
4 | 8 | III | RYDZAK, Ludwik | 1600 | PUKS Rodło Opole | 4.5 | 23.00 | 32.00 | 1700 |
5 | 14 | IV | KOŁODZIEJ, Piotr | 1400 | MKSz Rybnik | 4.0 | 20.00 | 29.00 | 1600 |
6 | 9 | III | WERNER, Olaf | 1600 | PUKS Rodło Opole | 4.0 | 20.00 | 27.50 | 1650 |
7 | 4 | III | BIALUCHA, Sebastian | 1600 | DIAGONALIA Imielin | 4.0 | 15.00 | 21.00 | 1525 |
8 | 16 | V | DOBRUCKI, Tymoteusz | 1200 | MUKS Cieszyn | 3.5 | 17.00 | 23.50 | 1429 |
9 | 10 | III | ŚWIECH, Przemysław | 1600 | AKS Mikołów | 3.5 | 16.50 | 22.50 | 1429 |
10 | 3 | II | KAL, Mateusz | 1800 | PSSz Pszczyna | 3.5 | 15.50 | 23.00 | 1525 |
11 | 12 | IV | LEŚNIAK, Piotr | 1400 | PUKS Rodło Opole | 3.0 | 18.00 | 26.50 | 1500 |
12 | 6 | III | ŻELEZIK, Tomasz | 1600 | PUKS Rodło Opole | 3.0 | 15.00 | 21.50 | 1375 |
13 | 15 | IV | GAWLIK, Kamil | 1400 | DIAGONALIA Imielin | 3.0 | 14.50 | 19.00 | 1344 |
14 | 7 | III | WIŚNIEWSKI, Michał | 1600 | PUKS Rodło Opole | 3.0 | 14.00 | 22.50 | 1572 |
15 | 11 | IV | BAJDA, Maciej | 1400 | PUKS Rodło Opole | 2.5 | 17.00 | 21.50 | 1287 |
16 | 13 | IV | KONIECZNY, Arkadiusz | 1400 | PUKS Rodło Opole | 2.0 | 17.50 | 24.00 | 1257 |
17 | 17 | KANIK, Marek | 1000 | PUKS Rodło Opole | 1.0 | 14.00 | 21.50 | 1086 |
Otwarty Turniej Młodzików Wisła 2008r. - Grupa C i D
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Fed. | Rank. | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | Ruz |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | III | KOZIOŁ, Kamil | POL | 1600 | MKSz Rybnik | 7.0 | 21.00 | 30.00 | 1825 |
2 | 1 | II | SZMER, Aleksander | POL | 1800 | PUKS Rodło Opole | 6.0 | 20.00 | 29.50 | 1732 |
3 | 10 | IV | JOBDA, Rafał | POL | 1400 | HetMaN Szopienice Katowice | 5.0 | 21.00 | 28.50 | 1613 |
4 | 6 | IV | PECHAC, Jergus | SVK | 1400 | Mladost Zilina | 5.0 | 18.00 | 27.50 | 1538 |
5 | 5 | III | CIEŚLAK, Wiktoria | POL | 1400 | MKSz Rybnik | 4.0 | 22.00 | 31.50 | 1444 |
6 | 9 | IV | PALISZEWSKI, Dominik | POL | 1400 | PUKS Rodło Opole | 4.0 | 22.00 | 30.50 | 1457 |
7 | 3 | III | ŚWIERC, Robert | POL | 1600 | PUKS Rodło Opole | 4.0 | 20.00 | 28.50 | 1488 |
8 | 15 | III | PLSEK, Antonin | CZE | 1250 | BSS Frydek-Mistek | 4.0 | 16.00 | 24.00 | 1444 |
9 | 11 | IV | WERNER, Oskar | POL | 1400 | PUKS Rodło Opole | 4.0 | 15.50 | 22.00 | 1425 |
9 | 16 | III | CHLEBEK, Jan | CZE | 1250 | BSS Frydek-Mistek | 4.0 | 15.50 | 22.00 | 1413 |
11 | 17 | III | HAVELKA, Ondrej | CZE | 1250 | BSS Frydek-Mistek | 4.0 | 12.50 | 18.00 | 1332 |
12 | 7 | IV | TWARÓG, Jakub | POL | 1400 | MKSz Rybnik | 3.0 | 19.00 | 26.50 | 1300 |
13 | 12 | IV | GRALA, Patryk | POL | 1400 | PUKS Rodło Opole | 3.0 | 18.50 | 28.00 | 1300 |
14 | 13 | IV | SUSTEK, Radoslav | SVK | 1400 | Mladost Zilina | 3.0 | 18.50 | 26.50 | 1388 |
15 | 8 | IV | KOMANDERA, Pawel | POL | 1400 | DIAGONALIA Imielin | 3.0 | 17.00 | 24.50 | 1251 |
16 | 18 | IV | KWIATKOWSKA, Agnieszka | POL | 1250 | OKSz Społem Opole | 3.0 | 17.00 | 22.50 | 1229 |
17 | 21 | IV | NOVAKOVA, Anna | CZE | 1100 | BSS Frydek-Mistek | 3.0 | 16.50 | 22.00 | 1194 |
18 | 4 | III | ARDAMICOVA, Alena | SVK | 1400 | Mladost Zilina | 2.5 | 16.00 | 20.50 | 1079 |
19 | 14 | III | SEREK, Ondrej | CZE | 1250 | BSS Frydek-Mistek | 2.5 | 14.00 | 18.50 | 1094 |
20 | 19 | V | SCIERSKI, Marcel | POL | 1200 | DIAGONLIA Imielin | 2.0 | 16.50 | 22.50 | 1036 |
21 | 20 | III | SMIROVA, Veronika | CZE | 1100 | BSS Frydek-Mistek | 1.0 | 15.00 | 22.00 | 972 |